Redmi Note 8 vs GM 20 Pro

Bütçe
2305

E hocam etkilemiyor. İki telefonu da denedim. GM 9 Pro mu satıp GM 20 Pro aldım. Sar konusunda cidden bir fark hissetmedim. Kamera konusunda cözünürlük olarak yüksekti GM 20 Pro'da. Ama bence GM 9 Pro daha iyi çekiyor gerek lenslerdir gerek efektler daha güzel. Oyun desen GM 9 Pro'dan daha memnundum. 3 gün sonra iade edip yine GM 9 Pro aldım yine.
Dostlar, 17 yaşında biri olarak oyun oynamayı çok seven biriyim maalesef. Aklımda Redmi Note 8 vardı taa ki bugüne kadar. Karşıma GM 20 Pro çıktı. İkisinin temel özelliklerini de eke bırakacağım. Daha fazlasını merak edenler için karşılaştırma linki burada. Yanıtlarınızda dürüst olmanız dileğiyle. Size güveniyorum. Saygılar!
Not: Lütfen başka herhangi telefonları önermeyin. ☺

Hocam GM 20'ye alternatif olarak GM 9 Pro öneririm. Eğer illa 2 telefondan birini alacaksanız Note 8 alın ya da ekleyip Note 8 Pro alın.

E hocam etkilemiyor. İki telefonu da denedim. GM 9 Pro mu satıp GM 20 Pro aldım. Sar konusunda cidden bir fark hissetmedim. Kamera konusunda cözünürlük olarak yüksekti GM 20 Pro'da. Ama bence GM 9 Pro daha iyi çekiyor gerek lenslerdir gerek efektler daha güzel. Oyun desen GM 9 Pro'dan daha memnundum. 3 gün sonra iade edip yine GM 9 Pro aldım yine.
Biz bu SAR'de uzlaşamayacağız :D. Neyse GM 20 Pro'nun herhangi bir sıkıntısı oldu mu?

Bende var açıkçası etkilemiyor bile. Uyuşturucu etkisi falan yok. Şu anda o telefondan yazıyorum.

Etkisini yakın zamanda göstermez.

Dediğim gibi kullananlardan bizzat yorum; kısa süreli performans telefon için en kötü zararlı sonuç diyebilirim.

Önerini beğendim fakat Note 8'de bayağı arttı an itibarıyla. Önerebileceğin Max 2250'lik telefonlar varsa cevaplayabilirsin. :D

Geri
Yukarı