Redmi Note 8'de pil tüketiliyor ne anlama geliyor?

Aytu108568

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar sorun şu Xiaomi Redmi Note 8 alalı 2 sene oldu ve bugün bir sorunla karşılaştım. Pil kısmında Grafik'te pil tüketiyor sorunu gözüme takıldı. Yani tam olarak sorun nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20211029_203532.jpg
    IMG_20211029_203532.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu uyarı bildirimi dışında telefonunuzun bataryasında anormal bir durum farkettiniz mi? Hızlı azalması, yavaş şarj olması gibi.
Pek önemli bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü. Telefonu açık bırakıp işlem yapmadıysanız ya da arka planda uygulama açık kaldıysa ondan bahsediyor olabilir.

Aktif arka plan uygulamalarındam bahsediyordur muhtemelen.
Mesela mobil bir oyun oynarken bu yoktu ama bugün aynı oyunu oynarken grafik'te görüldüğü gibi aynı çizgi meydana geliyor
Bu uyarı bildirimi dışında telefonunuzun bataryasında anormal bir durum farkettiniz mi? Hızlı azalması, yavaş şarj olması gibi.
Pek önemli bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü. Telefonu açık bırakıp işlem yapmadıysanız ya da arka planda uygulama açık kaldıysa ondan bahsediyor olabilir.
Oyun oynadığım zaman böyle bir sorunla karşılaşmıyordum ama şimdi oynadığında bazen bu sorunu gösteriyor
Pek önemli bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü Telefonu açık bırakıp işlem yapmadıysanız ya da arka planda uygulama açık kaldıysa ondan bahsediyor olabilir.
Oyun oynadığım zaman böyle bir sorunla karşılaşmıyordum ama şimdi oynadığında bazen bu sorunu gösteriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı