Redmi Note 8'den fotoğraflar...

ytsg1

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara-Türkiye
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar, Redmi Note 8 cihazıma GCam uygulaması yüklemiştim. Çektiğim bir kaç fotoğrafla biraz oynayıp sizinle paylaşmak istedim. Photoshop'ta henüz acemiyim biraz. Kullanabileceğim teknikleri ve yorumlarınızı bekliyorum.
IMG_20190418_173828.jpg
IMG_20190604_192113.jpg
IMG_20190914_064733.jpg
IMG_20200404_182309.jpg

Xiaomi kamera yazılımını düzeltse - 4 ayda 2'den fazla telefon çıkarmasa belki bunu başarabilirdi - çok daha iyi fotoğraflar çıkar ortaya da. Maalesef yapamıyor bunu. Bizler de gcam kullanmak zorunda kalıyoruz...

Batarya olarak Samsung M30S daha üstün neden bahsediyorsun?

Hem soruyu sen soruyorsun hem de cevaplarken kullandığın üsluba bak. Foruma soru sormuşsun herkes kendi fikrini belirtiyor. Madem cevabını biliyorsun kararını vermişsin soru sorma o zaman kardeşim. Önemli olan sadece pilin mAh seviyesi değil telefonun bu bataryayı ne derece performanslı kullandığı önemli. İki cihazı da kullandım ona göre konuşuyorum işkembeden sallamıyorum yani. Günlük kullanımda ikisi de 1 günü rahatlıkla çıkardı. Ertesi gün aynı saatlerde şarjları bitti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı