Redmi Note 9 alınır mı?

Redmi Note 9 Pro alabilirseniz önerebilirim. Tek sıkıntısı kamerasına toz kaçması bildiğim kadarıyla.
Note 9 alınmaz 9S veya 9Pro daha mantıklı olacaktır.
Note 9 ile Note 9 Pro arasındaki en büyük fark işlemci anladığım kadarıyla, peki günlük kullanımda bu fark ne kadar belli olur.
Not: Oyun oynanmayacak, sadece telefon görüşmesi ve whatsapp kullanılacak.

Note 9 ile Note 9 Pro arasındaki en büyük fark işlemci anladığım kadarıyla, peki günlük kullanımda bu fark ne kadar belli olur.
Not: Oyun oynanmayacak, sadece telefon görüşmesi ve WhatsApp kullanılacak.

Dostum Note 9 ve Note 9 Pro'da aynı işlemciler yok birisi mediatek diğeri Snapdragon lütfen biraz araştırırsan sevinirim işlemci olarak da Snapdragon daha stabil ve uzun ömürlü olur :)

Dostum Note 9 ve Note 9 Pro'da aynı işlemciler yok birisi mediatek diğeri Snapdragon lütfen biraz araştırırsan sevinirim işlemci olarak da Snapdragon daha stabil ve uzun ömürlü olur :)
Yazdığımı fazla okumamışsınız sanırım. "Note 9 ile Note 9 Pro arasındaki en büyük fark işlemci anladığım kadarıyla, peki günlük kullanımda bu fark ne kadar belli olur." Böyle demiştim. Telefonla oyun oynanmayacağı için aradaki farka gerek var mı diye sormuştum.

Yazdığımı fazla okumamışsınız sanırım. "Note 9 ile Note 9 Pro arasındaki en büyük fark işlemci anladığım kadarıyla, peki günlük kullanımda bu fark ne kadar belli olur." Böyle demiştim. Telefonla oyun oynanmayacağı için aradaki farka gerek var mı diye sormuştum.
Hocam oraya kocaman ''işlemci olarak da Snapdragon daha stabil ve uzun ömürlü olur'' yazmışım değil mi?

Redmi serisi alınmaz. Kronik sorunlarını yazsak sayfa çıkar. MIUI 12'den bahsetmiyorum bile. Bütçen düşükse Samsung A... Serisine bakabilirsin ya da Oppo A... Serisine. Çok daha temiz kullanım sağlar onlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı