Redmi Note 9 alınır mı?

Hocam oraya kocaman ''işlemci olarak da Snapdragon daha stabil ve uzun ömürlü olur'' yazmışım değil mi?
Onu anladım zaten.
Dostum Note 9 ve Note 9 Pro'da aynı işlemciler yok birisi mediatek diğeri Snapdragon lütfen biraz araştırırsan sevinirim
Bu kısımlara istinaden söylemiştim. Ayrıca zaten araştıran birisiyim ve aralarındaki farkları detaylı bir şekilde biliyorum. Benim öğrenmek istediğim günlük kullanımda ne kadar fark eder. Herkes farklı birşey söylüyor çünkü, birisi günlük kullanımda fark etmez ama oyun oynayacaksanız Pro alın diyor, birisi MediaTek kesinlikle alınmaz diyor. Haliyle de insanın kafası karışıyor.

Onu anladım zaten.

Bu kısımlara istinaden söylemiştim. Ayrıca zaten araştıran birisiyim ve aralarındaki farkları detaylı bir şekilde biliyorum. Benim öğrenmek istediğim günlük kullanımda ne kadar fark eder. herkes farklı bir şey söylüyor çünkü, birisi günlük kullanımda fark etmez ama oyun oynayacaksanız Pro alın diyor, birisi mediatek kesinlikle alınmaz diyor. Haliyle de insanın kafası karışıyor.

Günlük kullanımda ikisi de iş görür belirli bir süre ama performans ve uzun ömürlülük olarak Snapdragon daha stabil mediatek kesinlikle alınmaz zaten arasında 300 TL fark var hem daha sorunsuz kullanmış olursunuz(lag, donma vb.)

Babam 2200 TL'ye Redmi Note 9 (4/128), 5100 TL'ye Poco F2 Pro 256 bulmuş, alınır mı? Ürünler sıfır.

Ben Pro modelini kullanıyorum gayet memnunum arada bir donuyor uykuya alıp açıyorum MIUI 11'de çok fazla karşı tarafın sesini kesiyordu arama yaptığımda MIUI 12 de var denilecek kadar yok Poco markaları hakkında bir bilgim yok sorun varsa Note 9 hakkında yazabilirsin.

Bütçe 2500 TL, bu bütçede ne önerirsiniz?

Bütçe 2500 TL, bu bütçede ne önerirsiniz?

Bir de powerbanktan esinti telefonumuz var.

@Moltreach M21 ile A30'u karşılaştırdığımda M21 işlemci, kamera ve batarya konusunda önde gözüküyor. A30'un ihtalatçı garantili olması da cabası.

@Anunswin hocam telefonu ne zamandır kullanıyorsunuz. Oyun oynamayacak sadece telefon görüşmesi yapıp Whatsapp kullanacak birine kaç sene gider Pro modeli.

@Moltreach M.21 ile A30'u karşılaştırdığımda M.21 işlemci, kamera ve batarya konusunda önde gözüküyor. A30'un ihtalatçı garantili olması da cabası.

@Anunswin hocam telefonu ne zamandır kullanıyorsunuz. Oyun oynamayacak sadece telefon görüşmesi yapıp WhatsApp kullanacak birine kaç sene gider Pro modeli.

Ardından 2 telefon daha ekledim M31 ve M21 arasında seçim de yapılabilir. 6000 mAh uzun ekran süreleri verir diye düşünüyorum.

@Moltreach M.21 ile A30'u karşılaştırdığımda M.21 işlemci, kamera ve batarya konusunda önde gözüküyor. A30'un ihtalatçı garantili olması da cabası.

@Anunswin hocam telefonu ne zamandır kullanıyorsunuz. Oyun oynamayacak sadece telefon görüşmesi yapıp WhatsApp kullanacak birine kaç sene gider Pro modeli.

Ben 2 ay olmuştur veya 3 bende oyun oynamam çok fazla kullanmıyorum ben telefon 2 3 gün bazende 3 gün şarj gidiyor %35-45 kalıyor 2 3 gün sonra genelde o zaman şarja takıyorum Instagram kullanmıyorum görüşme güzel sorun yok ben gayet memnunum 3 4 yıl gider bence belki da ha fazla.
Ama 128gb lık halini alın bende 64 var yetiyor ama 128 her zaman da ha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı