Çözüldü Redmi Note 9 bootloop'a giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

usern0ne

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün Redmi Note 9 cihazım için recoveryden MIUI 13 yükledim telefonu yeniden başlattığım zaman ne fastboot ne de recovery'e girebiliyorum telefon sürekli açılıp kapanıyor. Bataryanın bitmesini bekledim fakat gene fastboot veya recovery'i açamadım. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Daha önceden 1 kere daha brick olmuştu hocam fakat hiç tepki vermiyordu zar zor ilk yapışım olduğu için bir şeyler yaptım ve çözdüm umarım şimdi de çözebilirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinize yarayabilir.
emmc bozulmadıysa auth file dex editorle açıp bl kilitli olsa dahi açabilirsiniz lakin umarım emmc veya vendor bozulmamıştır satıcı imajı zor bulunur olmazsa yetkili araç+hesap veriyim size bedavadan :)

Daha önceden 1 kere daha brick olmuştu hocam fakat hiç tepki vermiyordu zar zor ilk yapışım olduğu için bir şeyler yaptım ve çözdüm umarım şimdi de çözebilirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Bootloader'a giremiyorsanız Hard Brick olmuş cihaz. EDL moda girmeniz gerekiyor. Lakin cihaz MTK. Nasıl yaparsınız bilmiyorum. Bootloader kilidi açık mı ayrıca?
@364809 @Umut Nas
bootloader kilidi açık hocam

teşekkürler hocam öneriniz için deneyeceğim şimdi

Bootloader'a giremiyorsanız Hard Brick olmuş cihaz. EDL moda girmeniz gerekiyor. Lakin cihaz MTK. Nasıl yaparsınız bilmiyorum. Bootloader kilidi açık mı ayrıca?
@364809 @Umut Nas
MTK`larda EDL mod yoktur, BROM mod vardır. SPFlash ile rahatlıkla açılabilir. Hatta dün HB ettim ve açtım.

emmc bozulmadıysa auth file dex editorle açıp bl kilitli olsa dahi açabilirsiniz lakin umarım emmc veya vendor bozulmamıştır satıcı imajı zor bulunur olmazsa yetkili araç+hesap veriyim size bedavadan :)
EMMC öyle güncelleme ile bozamaz. SPFlash ile 2 dakikaya halleder.

Yeni konular

Geri
Yukarı