Redmi Note 9 depolamada diğer kısmı 108 GB yer kaplıyor

user6334

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Redmi not 9 telefon 128 GB kullanıyorum ama şöyle bir sorun var depolamada diger diye bir bölüm var ne yaptıysam silemedim. Çok araştırdım silmeye çalıştım yine de silinmedi. Galeriyi falan her şeyi kontrol ettim yine olmadı. Bilen varsa yardımcı olsun!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynı sorun vardı aynı cihazı kullanıyoruz telefona format attım ve düzeldi.Öneririm

Bende de aynı sorun vardı aynı cihazı kullanıyoruz telefona format attım ve düzeldi. Öneririm

Arkadaşlar Redmi not 9 telefon 128 GB kullanıyorum ama şöyle bir sorun var depolamada diger diye bir bölüm var ne yaptıysam silemedim. Çok araştırdım silmeye çalıştım yine de silinmedi. Galeriyi falan her şeyi kontrol ettim yine olmadı. Bilen varsa yardımcı olsun!

Android'in kendisini de 128 GB alana yüklüyorlar ondan

Telegram kullanıyosan ondan dolayı olabilir. Ben bir sürü haber kanalına üyeyim dakika da bir video fotoğraf cart curt falan yüklüyolar bir baktım 56 GB yer dolmuş o kanallar yüzünden.

Önbellek dosyaları falan olabilir mi ki?
CCleaner indirip bakar mısın? Önbelleği premium sürüm ile siliyor, eğer ondan kaynaklı ise denersin. Ucuz zaten.
hayır daha önce denemedim ama fikrini önerdiğin için sağol deneyeceğim !
Bendede aynı sorun vardı aynı cihazı kullanıyoruz telefona format attım ve düzeldi.Öneririm
Direkt olarak fabrika ayarlarınamı sıfırladınız yoksa menü olarak formatmı attınız ?

MIUI sürümü 12.5.4
Android Sürümü 11 xplorer dosya yöneticisinde cihazınız rootlu gözükmüyor diyor

Android sürümü nedir? Cihaz hakkında kısmını paylaşabilir misiniz? Cihazda root işlemi var mıdır?
110 GB yer kaplıyor Android olması imkansız !!
110 GB yer kaplıyor Android olması imkansız ??

Son düzenleme:
Şu anda bende de 100GB civarı yer kaplıyor ve tek yurt dışı olduğu için IMEI silinebilir farklı bir yöntem arıyorum fakat maalesef yok .

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-07-21-24-08-733_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-01-07-21-24-08-733_com.miui.securitycenter.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 125

Geri
Yukarı