Redmi Note 9 FPS düşmesi

mamumami

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Redmi Note 9 global cihaza sahibim. Cihaz yurt dışı Amerikan versiyon. Aldığımdan beri bazı oyunlarda 10 en fazla 15 dakika oynadıktan sonra FPS birden 5'e sabitleniyor. Tüm oyunlarda bunu yapmiyor sadece bazı oyunlarda yapıyor. Sizce nedendir yardımlarınızı bekliyorum. Çok sinir bozmaya başladı bu durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki IMEI gitmeden nasıl yapabilirim TWRP'den IMEI yedeği alınıyor diye duydum ama nasıl olacağı hakkında fikrim yok daha önce cok ROM attim telefonlarıma hiç orijinal kullanmadım.

Yardimci olacak yok mu?

Hocam TWRP'den efs yedeği al Google Drive'da dursun. Bir şey olur da IMEI giderse geri yüklersin.

Telefonun normal ayarlarından sıfırlamadıktan sonra IMEI gitmez. TWRP'den ROM'u kurun format data yes yapın sorun olmayacaktır.

Arkadaşlar merhaba. Redmi Note 9 global cihaza sahibim. Cihaz yurt dışı Amerikan versiyon. Aldığımdan beri bazı oyunlarda 10 en fazla 15 dakika oynadıktan sonra FPS birden 5'e sabitleniyor. Tüm oyunlarda bunu yapmiyor sadece bazı oyunlarda yapıyor. Sizce nedendir yardımlarınızı bekliyorum. Çok sinir bozmaya başladı bu durum.

Redmi 9 telefonu için bence normal. Şahsen Redmi 8 Pro kullandım zamanında. 60 FPS alıyordum 3D oyunlarda fakat Redmi 9 Pro'ya geçince işlemci anlamında düşüş yaşamışlar. 45 FPS alıyordum.

Hocam TWRP'den efs yedeği al Google Drive'da dursun. Bir şey olur da IMEI giderse geri yüklersin.

Telefonun normal ayarlarından sıfırlamadıktan sonra IMEI gitmez. TWRP'den ROM'u kurun format data yes yapın sorun olmayacaktır.

Sistemi falan silmem gerekiyor mu yani clean flash dirty flash mevzusundan hangisini yapacağım bir de önerebileceginiz bir ROM var midir teşekkürler.

Sistemi falan silmem gerekiyor mu yani clean flash dirty flash mevzusundan hangisini yapacağım bir de önerebileceginiz bir ROM var midir teşekkürler.

Bl kilidi açık cihazın*

Clean atın hocam sorun yok. Dediğim gibi cihazın ayarlarından sıfırlaya gelip fabrika ayarına dönmedikten sonra IMEI gitmez.

Romu XDA'dan ya da cihazın telegram gruplarından bulabilirsiniz.
MIUI harici yükleyecekseniz CherishOS ya da SparkOS favorim.

Geri
Yukarı