Redmi Note 9 IMEI ve Mi Hesabı hata veriyor

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, annem Redmi Note 9 bir telefona sahip, ve maalesef bu telefon kaçak (lütfen linçlemeyin çünkü kaçak bize daha uygun göründü). Biz telefoncuya götürdük telefonu, güya IMEI atmış. Neyse telefon bize geldi, 2 akşam sonra annem Instagram'da takılıyordu, Yasal Uyarı'dan mesaj geldi. ¨Cihazınızın kapanmasına 120 gün kaldı vs.¨ bir şeyler diyordu, siz biliyorsunuz işte. Neyse biz götürdük, adamın dediği lafa bak: ¨Senin büyük oğlan telefonda her linke girerek telefona virüs bulaştırmış, IMEI patlamış.¨
Şimdi ben elime aldığım her aleti bozduğum doğrudur fakat bu geçen seneye kadardı. Ben her gün telefona virüs taraması, gereksiz şeyleri vs. silen bir kullanıcıyım. Şimdi bu telefona yeniden yazılım attılar ve yeniden IMEI girdiler, bu sefer oldu. Fakat bu sefer telefonda Mi Hesabı'na giriş yapamıyorduk ve IMEI yine patladı 1 hafta sonra, biz bu durumda ne yapmalıyız?

Selam arkadaşlar, annem Redmi Note 9 bir telefona sahip, ve maalesef bu telefon kaçak (lütfen linçlemeyin çünkü kaçak bize daha uygun göründü). Biz telefoncuya götürdük telefonu, güya IMEI atmış. Neyse telefon bize geldi, 2 akşam sonra annem Instagram'da takılıyordu, yasal uyarı'dan mesaj geldi. ¨cihazınızın kapanmasına 120 gün kaldı vs.¨ bir şeyler diyordu, siz biliyorsunuz işte. Neyse biz götürdük, adamın dediği lafa bak: ¨senin büyük oğlan telefonda her linke girerek telefona virüs bulaştırmış, IMEI patlamış.¨
Şimdi ben elime aldığım her aleti bozduğum doğrudur fakat bu geçen seneye kadardı. Ben her gün telefona virüs taraması, gereksiz şeyleri vs. silen bir kullanıcıyım. Şimdi bu telefona yeniden yazılım attılar ve yeniden IMEI girdiler, bu sefer oldu. Fakat bu sefer telefonda mi hesabı'na giriş yapamıyorduk ve IMEI yine patladı 1 hafta sonra, biz bu durumda ne yapmalıyız?

Hocam maalesef IMEI atmak yasal değil diye biliyorum bu yüzden buna çözüm bulamayabilrsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı