Redmi Note 9 (Merlin) güncelleme sonrası çöktü

Abdul9989

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonuma MIUI 13 güncellemesi yaptıktan sonra telefon Redmi yazısında yanıp sönmeye başladı. Telefonun OEM kilidi açık USB hata ayıklama açık.
Telefon hiç kapanmıyor. Fastboot recovery giremiyor. Yardım eder misiniz? PC var @bir2bir3bir4

Arkadaşlar telefonuma MIUI 13 güncellemesi yaptıktan sonra telefon Redmi yazısında yanıp sönmeye başladı. Telefonun OEM kilidi açık USB hata ayıklama açık.
Telefon hiç kapanmıyor. Fastboot recovery giremiyor. Yardım eder misiniz? PC var @bir2bir3bir4
Cihaz HardBrick olmuş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile açabilirsiniz rahatlıkla. Fastboot ROM bulunsun elinizde. Yapamassanız etiketleyip yazın yardımcı olurum.

@bir2bir3bir4 eng rom ile imei repair yapıp global romu flashladım güncelleme sonrası hard brick oldu fakat telefon reset atıp dururken sarjı bitmiş şimdi sarja takıyorum sarj simgesi gelip telefon reset atmaya devam ediyor ve sarj olmuyor bu yüzden BROM moda giremiyorum öneriniz nedir?

Teşekkür ederim

@bir2bir3bir4 eng rom ile imei repair yapıp global romu flashladım güncelleme sonrası hard brick oldu fakat telefon reset atıp dururken sarjı bitmiş şimdi sarja takıyorum sarj simgesi gelip telefon reset atmaya devam ediyor ve sarj olmuyor bu yüzden BROM moda giremiyorum öneriniz nedir?

Teşekkür ederim

yukarıda videodaki işlemi yaptım son sürüm rom attım fakat hala loopta imei farklı oldugu için mi ki

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı