Redmi Note 9 MIUI 13 MIUI 12.5 yapılmalı mı?

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Öncelikle herkese merhaba, arkadaşlar. Benim Redmi Note 9 (merlin) telefonum var. Bu telefona MIUI 13 sürümünü yükledim ondan beri telefon 25-30 saniyede açılırken birden 1 dakika 40 saniyelerde dayandı ondan sonra her açtığımda 4 tane birbirini kovalayan kareler anca geçiliyor. Herhangi bir film ya da galeride kaydettiğim bir video izlerken telefon donuyor herhangi bir tuşa bassam dahi bir etkileşim olmuyor şansa kurtulur çıkarsam Sist Arayüzü çalışmıyor hatasını veriyor. Bu sürümü sizce MIUI 12.5 düşürmeli miyim?
Düşür diyenler için: Telefonum yurt dışı IMEI gitmeden nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

IMEI atildi ise riskli olabilir. Eğer efs kısmına IMEI atildi ise sürüm düşürme yaparken risk daha az olacaktır.
İmei atılmadı telefonu aldığımda ki o 4 aylık kullanılacak IMEI var şuan ve bootloader kilidi kapalı olduğundan twrp ile yedek alamıyorum başka bir yöntem ile sürüm nasıl düşürebilirim?

Hocam size zahmet nasıl yapacağımı anlatır mısınız? Ve IMEI gitmez değil mi bu 4 aylık olandan?

Buyurun hocam:
Dediğim gibi telefondaki hâlâ saf IMEI. Telefona daha müdahalede bulunmadığı için IMEI gitmez. IMEI gidecek olsaydı siz MIUI 13 yaptığınızda giderdi :D

Buyurun hocam:
Dediğim gibi telefondaki hâlâ saf IMEI. Telefona daha müdahalede bulunmadığı için IMEI gitmez. IMEI gidecek olsaydı siz MIUI 13 yaptığınızda giderdi :D
Ne kadar teşekkür etsem azdır hocam :)

Buyurun hocam:
Hocam son bir kez daha birşey sormak istiyorum. Bu ayarlardan paket ile indir yerine miui 13 olarak seçiyorlar sonra dosya konumuna gidip miui 12 ile adını değiştirip düşürüyorlar bunu yapsam sorun olur mu elimde şuan bilgisayar yok o yüzden demek istedim.
Sürüm düşürdükten sonra haberdar et :)
Emriniz olur hocam :)

Geri
Yukarı