Redmi Note 9 MIUI 13 yapılmalı mı?

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Redmi Note 9 MIUI 13 yapılmalı mı?

Soft brick olma ihtimali var. İslemlere baslamadan once USB hata ayiklamayi acin.
Cihaz kacak mi?
Değil. Ayrıca güncellemeyle soft brick de olmaması lazım ROM falan kurmuyoruz sonuçta.

Redmi Note 9'da bu sorun var maalesef. Telefon soft brick oluyor. USB Hata ayiklamayi acip guncelleyebilirsiniz.
Neden o gerekli? Sadece açsak yetiyor mu yoksa PC'ye bağliyim mi sonuçta USB hata ayıklaması o.

Kısa bir süreliğine Redmi Note 9 kullanıcısıyım, 1-2 ay önce MIUI 13 geldi ve güncelledim, kurulumda herhangi bir sorun olmadı ama yeni sürüm yanında sorunlarıyla beraber geldi. Zaten saç baş yoluyordum iyice rezil rüsva bir hal aldı. Uygulamaya tıklıyorsun, 1 saniyeliğine açılmış gibi oluyor hemen ardından kapanıyor vs. Şu an memnunsanız geçmenizi önermiyorum. Eğer geçmek istiyorsanız da temiz kurulum şart. Bu arada kaydırma animasyonlarında frame drop devam ediyor. Çok bir şey bekleme derim.

Kısa bir süreliğine Redmi Note 9 kullanıcısıyım, 1-2 ay önce MIUI 13 geldi ve güncelledim, kurulumda herhangi bir sorun olmadı ama yeni sürüm yanında sorunlarıyla beraber geldi. Zaten saç baş yoluyordum iyice rezil rüsva bir hal aldı. Uygulamaya tıklıyorsun, 1 saniyeliğine açılmış gibi oluyor hemen ardından kapanıyor vs. Şu an memnunsanız geçmenizi önermiyorum. Eğer geçmek istiyorsanız da temiz kurulum şart. Bu arada kaydırma animasyonlarında frame drop devam ediyor. Çok bir şey bekleme derim.
Aslında ben kullanmıyorum annemin telefonu ama arama yaparken hoparlör açmadan ses gitmeme sorunu oluyor bazen 13 ile düzelir mi?

Geri
Yukarı