Redmi Note 9 MIUI 13'e güncellenmeli mi?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Redmi Note 9 kullanıyorum. V13.0.3.0.SJOTRXM güncellemesi yeni geldi. Güncellemeli miyim ? Güncel sürümüm 12.5.5.

Redmi Note 9 kullanıyorum. V13.0.3.0.sjotrxm güncellemesi yeni geldi. Güncellemeli miyim? Güncel sürümüm 12.5.5.

Bende Redmi Note 9 kullanıyorum MIUI 13'e geçtim telefon donmaya takılmaya başladı sürüm düşürdüm işe yaramadı kasmaya devan etti Custom ROM işimi çözdü düzeni bozmaya gerek yok bence.

Evet teknosadan almıştı abim. Güncelleme daha yeni geldi.

Anladım şu yüzden sordum, yurtdışı cihazlar brick oluyor. Sizin sorunuza gelecek olursak eğer: Telefonda bir yavaşlama ve çok geç açılma sorunu ile karşılaştım ben. Açıkçası çok hoşuma gitmedi. Tek değişiklik de kontrol merkezi, geçmeye değmez mevcut sürümde kalmanız sizin için faydalı olur.

Anladım şu yüzden sordum, yurtdışı cihazlar brick oluyor. Sizin sorunuza gelecek olursak eğer: Telefonda bir yavaşlama ve çok geç açılma sorunu ile karşılaştım ben. Açıkçası çok hoşuma gitmedi. Tek değişiklik de kontrol merkezi, geçmeye değmez mevcut sürümde kalmanız sizin için faydalı olur.
Bende Redmi Note 9 kullanıyorum MIUI 13'e geçtim telefon donmaya takılmaya başladı sürüm düşürdüm işe yaramadı kasmaya devan etti Custom ROM işimi çözdü düzeni bozmaya gerek yok bence.
Teşekkürler geçmeyeceğim bir süre o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı