Redmi Note 9 Pro bilgisayara bağlanmıyor

ElbaNrosSS

Decapat
Daha fazla  
Type-C bilgisayara takıyorum, bu USB yapılandırılmada dosya aktarımı seçili, hata ayıklama açık. Bilgisayarda telefon bağlandıgına dair bir şey gelmiyor, telefona da USB bağlı diye bir mesaj. Nasıl düzeltebilirim?

Bende kullanıyorum telefonu baska şarj aleti dene bagladıktan sonra da telegonuna girip bildirim kısmı girip oradan bu cihaz USB'den şarj olur diye bildirim tıkla oradan 3 secenek var veri aktarım yok ,dosya aktarım/androioaouto ya da fotograflar aktarım var orada secebilirsin.

Bende kullanıyorum telefonu baska şarj aleti dene bagladıktan sonra da telegonuna girip bildirim kısmı girip oradan bu cihaz USB'den şarj olur diye bildirim tıkla oradan 3 secenek var veri aktarım yok, dosya aktarım/androioaouto ya da fotograflar aktarım var orada secebilirsin.

Evde tek ben Type-C uçlu şey kullanıyorum bir tane var yani ve öyle bir bildirim gelmiyor sadece şarj simgesi var bildirimler yok

Halen güncel.

Evde tek ben Type-C uçlu şey kullanıyorum bir tane var yani ve öyle bir bildirim gelmiyor sadece şarj simgesi var bildirimler yok.

Halen güncel.

Hocam bir şey soracam Xiaomi şarj adaptöründe yandan giriş var mı yoksa markası auris.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı