Redmi Note 9 Pro için ekran koruyucu seçimi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Xiaomi Redmi Note 9 Pro modeli telefonu kullanıyorum. Ekran koruyucum eskidi, değiştirmek istiyorum ama hiç alırken araştırıp dikkat edip almazdım. Ama bu sefer kaliteli, ekranda iz bırakmayan, parasına değecek bir marka mevcut mudur? Yoksa önüme çıkan ucuzlardan alınır mı? Bu konuda araştırıp bilgisi olan arkadaşlar tavsiyede bulunursa sevinirim. Teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/ally-re...d-cam-ekran-koruyucu-al-32940-p-HBV00000YEQOT
Bu ekran koruyucu işinizi görür 9D ayrıca çoğu ekran koruyucu aynı işlevi yapıyor kullanımına bağlı parasına değip değmeyeceği sen 200 TL verip aldığın ekran koruyucuyuda dikkat etmezsen kırarsın hem eninde sonunda kırılcak fazla miktar vermeye gerek yok 27TL 9D koruyucu
Bu tür yanları siyah koruyucularda bazen ekrandan yiyor ilk ondan kullanmıştım ekranı iyice küçültmüştü o yüzden sevmiyorum.
Bende aynı telefonu kullanıyorum . Ben normal bir telefoncudan taktırdım . Spiegen var kaliteli diyorlar .
Spigen var ama Note 9 PRO için ekran koruyucu yapmamışlar sitelerinde bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı