Redmi Note 9 Pro PUBG'de neden 60 FPS olmuyor?

Sorako

Hectopat
Note 8 Pro almayı düşünürken Note 9 Pro geldi bende bu telefonu almayı düşünüyordum PUBG oynayan birisiyim ve videolarına bakarken 60 FPS olmadığını fark ettim Note 8 Pro akıcıda aşırı olabiliyor ama Note 9 Pro neden akıcıda aşırı olmuyor?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Note 8 Pro GPU olarak Note 9 Pro modelinden daha güçlü çünkü.

O zaman Note 9 Pro modelinden vazgeçeceğiz. Sizin önerebileceğiniz bir telefon var mı? Güzel kasmayan bir PUBG deneyimi için. Bütçe Note 9 Pro civarlarında, ben Kıbrıs'ta yaşıyorum burada fiyat farkı çok bu yüzden net bir şey söyleyemiyorum. Burdaki bütçem 2.500 - 3.000. Türkiye'de 4.000 falan oluyor sanırım.

Buradan aldığın telefonları Türkiyede kayıt etmen gerekiyor, bilmiyorsan eğer araştır. Kayıt parasıyla Türkiyedeki fiyatıyla aynı falan oluyor.
Hocam şu an İPhone X kullanıyorum oradan aldım kaydı yok ama hala kullanıyorum, şimdi müsait değilim devamını yarın yazarım
Hatta daha önce Redmi Note 7 kullanıyordum o da kapanmadı 1 yıl oldu, İphone’da 1,5 yoldur bende ona da ne mesaj geldi ne kapandı

Note 8 Pro almayı düşünürken Note 9 Pro geldi bende bu telefonu almayı düşünüyordum PUBG oynayan birisiyim ve videolarına bakarken 60 FPS olmadığını fark ettim Note 8 Pro akıcıda aşırı olabiliyor ama Note 9 Pro neden akıcıda aşırı olmuyor?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm kaynakları indirdiğinden emin ol ve tekrar dene. Note9 Pro kullanıcısıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı