Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 8 Pro

@em95

Ekran iyi diye bir şeyden vazgeçmiyorsunuz. İşlemci performansı belirttiğiniz modeller ile benzer. Arada çok fark yok. Kamera peformansı da gayet tatmin edici. 48 MP kamerası, geniş açı kamerası, bokeh kamerası gayet iyi çalışıyor. Fiyat olarak son zamanlarda yükseldi. Ben 2500 TL verdim. Bu fiyat için bu özellikler gayet hoş.
2500tl iken iyi ama 3200 tl şuanki fiyatı ondan değmez geliyor bana
@em95

Ekran iyi diye bir şeyden vazgeçmiyorsunuz. İşlemci performansı belirttiğiniz modeller ile benzer. Arada çok fark yok. Kamera peformansı da gayet tatmin edici. 48 MP kamerası, geniş açı kamerası, bokeh kamerası gayet iyi çalışıyor. Fiyat olarak son zamanlarda yükseldi. Ben 2500 TL verdim. Bu fiyat için bu özellikler gayet hoş.

Fiyatlar şimdi Note8 Pro 2695 TL - Note 9Pro 2958 TL oldu.

Son düzenleme:
Ben 2958 TL Note 9 Pro aldım Trendyol'dan Note 8 Pro alacaktım ama 30W şarj az da olsa kamera iyi ve daha az ısınıyor ve kime sorsam uzun kullanım için 720G dedi ondan Note 9 Pro karar kıldım.

Ben 2958 TL Note 9 Pro aldım Trendyol'dan Note 8 Pro alacaktım ama 30W şarj az da olsa kamera iyi ve daha az ısınıyor ve kime sorsam uzun kullanım için 720G dedi ondan Note 9 Pro karar kıldım.
Note 9 pro ve Note 9s in kameraları 8 pro dan daha mı iyi? Eğer öyleyse direk 9s alırım da. Tam olarak bilmiyorum bilgisayar üzerinde ikisini de karşılaştıran var mı acaba?

Note 9 Pro ve Note 9S in kameraları 8 Pro'dan daha mı iyi? Eğer öyleyse direk 9S alırım da. Tam olarak bilmiyorum bilgisayar üzerinde ikisini de karşılaştıran var mı acaba?

İkisininde kamera özellikleri aynı sade Pro'da 64MP var. Ve ek olarak NFC özelliği 30W hızlı şarj var öbür özellikleri aynı.

Geri
Yukarı