Redmi Note 9 Pro sağ üste kendi kendine dokunuyor

olcaybacanli

Centipat
Daha fazla  
Telefonumu 3 yıldır kullanıyorum aldığım günden itibaren yapıyor da artık kafama dank etti.. Sosyal medyada dolaşırken insanları görüntülü arıyor mu dersiniz, YouTube'dan video izlerken sağ üste sürekli basarak videoyu sarıyor mu dersiniz... Sadede geleyim bu sorunu nasıl çözebilirim? Kendi yapabileceğim bir çözümü var mı yoksa ekranla alakalı mı? Bir de aranızda bu sorunu yaşayanlar var mı? İyi akşamlar, Teşekkürler..

Telefonumu 3 yıldır kullanıyorum aldığım günden itibaren yapıyor da artık kafama dank etti. Sosyal medyada dolaşırken insanları görüntülü arıyor mu dersiniz, YouTube'dan video izlerken sağ üste sürekli basarak videoyu sarıyor mu dersiniz?.. Sadede geleyim bu sorunu nasıl çözebilirim? Kendi yapabileceğim bir çözümü var mı yoksa ekranla alakalı mı? Bir de aranızda bu sorunu yaşayanlar var mı? İyi akşamlar, teşekkürler.

Cihazın üzerinde ekran koruyucu var mı?

Telefonunuz suya vs veya bir sıvıya temas etti mi?

Suya illa temas etmiştir 3 yıldan beri ama suyla alakası olduğunu düşünmüyorum, çünkü bu sorunu araştırdığımda benim telefonumu kullanıp da bu sorunu yaşayan çok kişi var ama servise de gönderemem, ayrıca sudan olsa bile neden hep sağ üstte olsun ki hocam? Yanıtınız için teşekkürler.

Suya illa temas etmiştir 3 yıldan beri ama suyla alakası olduğunu düşünmüyorum, çünkü bu sorunu araştırdığımda benim telefonumu kullanıp da bu sorunu yaşayan çok kişi var ama servise de gönderemem, ayrıca sudan olsa bile neden hep sağ üstte olsun ki hocam? Yanıtınız için teşekkürler.

Hocam suya eğer değdiyse her yerde olabilir o temas. Sağ üst sağ al orta sol üst vs.

Hocam suya eğer değdiyse her yerde olabilir o temas. Sağ üst sağ al orta sol üst vs.

İnşallah öyle değildir reis de söylemesi ayıp kızla konuşuyorum gecenin 1'inde görüntülü aramaya başlıyor. Çözümü de basit ekranı ovalıyorum, açıyorum geçiyor. Artık çıldırmak üzereyim. 😃

İnşallah öyle değildir reis de söylemesi ayıp kızla konuşuyorum gecenin 1'inde görüntülü aramaya başlıyor. Çözümü de basit ekranı ovalıyorum, açıyorum geçiyor. Artık çıldırmak üzereyim. 😃

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum. Direkt sağ üstte basıyor. Kaç kere görüntülü aradım bilmiyorum. Sorunu çözebildiniz mi?

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum. Direkt sağ üstte basıyor. Kaç kere görüntülü aradım bilmiyorum. Sorunu çözebildiniz mi?

Reis iyi hatırladım bu konudan sonra iç ekran gitmişti onu değiştirdim ve sonra sorun düzeldi. Tavsiye ederim ama cihaz eskidi zaten telefon iyice gitti kullanılmıyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı