Redmi Note 9 Pro kendi kendine tıklıyor

ArdQAG

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Redmi Note 9 Pro kullanıyorum telefonum bazen kendi kendine tıklıyor ekranı kapatıp tekrar açınca düzeliyor fakat 10 dakika gibi bir süre içinde yine aynı sorun oluyor. Özellikle telefon ısınınca oluyor. Nasıl düzeltirim?

Merhaba. Ben Redmi Note 9 Pro kullanıyorum telefonum bazen kendi kendine tıklıyor ekranı kapatıp tekrar açınca düzeliyor fakat 10 dakika gibi bir süre içinde yine aynı sorun oluyor. Özellikle telefon ısınınca oluyor. Nasıl düzeltirim?

Ekran kendi kendine basmaz su falan mı temas edildi yoksa üstüne baskı falan mı oldu?

Fazlasıyla ihtimal var. Öncelikle cihazına hard reset atmayı dene. Olmaz ise ekran koruyucu kaynaklı, sıvı kaynaklı, ısı kaynaklı, ekran kaynaklı (Hasar aldıysa.) olabilir.

Ekran kendi kendine basmaz su falan mı temas edildi yoksa üstüne baskı falan mı oldu?

Șuana kadar hiç suyla temas etmedi üstünede neredeyse hiç basınç uygulanmadı ayrıca tefonda ekran koruyucu yok ve bu durum çoğunlukla telefonda oyun oynarken ısınınca oluyor.

Son zamanlarda telefonu hiç düşürdün mü? Düşürdüysen ekranı hasar görmüş olabilir.

Düșürdüğüm zamanlar oldu tabii ki fakat șöyle sanıyorum ki eğer düşürmeden kaynaklı olsaydı normaldede kendi kendine basardı fakat bu durum çoğunlukla oyun oynarken telefon ısınınca oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı