Redmi Note 9 Pro vs Oppo Realme 7 Pro

eckngl

Decapat
Merhabalar, yaklaşık 10 yıldır iPhone kullanıyorum ve telefonum bozulduğu için yeni bir telefon almam gerekiyor. Fiyatları göz önünde bulundurunca tekrardan iPhone almak benim için pek mümkün durmuyor. Başlıkta belirttiğim iki telefon arasında tercih yapmayı düşünüyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Oyun vs. oynayan biri değilim telefondan beklentim uzun ömürlü olması. En son iPhone 6 kullandım ve neredeyse 7 yıl beni idare etti. Tekrardan uzun süre bana telefon masrafı çıkarmayacak bir ürün arıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bütçeniz sağlamsa tekrar iPhone alın derim. Xiaomi'de güncelleme konusunda fazla hızlı değil diyeyim. Note 8 Pro kullanıyorum güncellemeler yavaş geliyor. 1 hafta hata içinde kullandım. Geç duzeltttiler. iPhone al. Yok illa Android diyorsan F/P zorunluluğu için mecbur Xiaomi alırsın. Ben Note 9 Pro diyorum.

Merhabalar, yaklaşık 10 yıldır iPhone kullanıyorum ve telefonum bozulduğu için yeni bir telefon almam gerekiyor. Fiyatları göz önünde bulundurunca tekrardan iPhone almak benim için pek mümkün durmuyor. Başlıkta belirttiğim iki telefon arasında tercih yapmayı düşünüyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Oyun vs. oynayan biri değilim telefondan beklentim uzun ömürlü olması. En son iPhone 6 kullandım ve neredeyse 7 yıl beni idare etti. Tekrardan uzun süre bana telefon masrafı çıkarmayacak bir ürün arıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ben Redmi Note 9 Pro kullanıyorum cihazı beğeniyorum bende sizin gibi oyun oynamam hiç oynamam telefonu çok kullanan bir insan değilim şarj genelde 2 en fazla 4 5 gün gitti oda aldığım ilk hafta pek oynamadım cihazla bir günü çıkartacağın'dan eminim. Realme 7 Pro'da ha iyi duruyor.

Geri
Yukarı