Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 8 Pro

em95

Hectopat
Redmi Note 9 Pro 3079 TL.
Redmi Note 8 Pro 2750 TL.
Siz olsanız hangisini alırsınız, neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 9 Pro 3079 TL.
Redmi Note 8 Pro 2750 TL.
Siz olsanız hangisini alırsınız, neden?

9 Pro alırım çünkü kamera kalitesi 8 Pro'ya göre daha iyi Snapdragon765 işlemcisi var G90T(8Pro işlemci) daha verimli daha fazla oyun süresi sunuyor. Bunlar bence yeterli sebepler zaten bunlar dışında da pek de bir fark yok.

Note 9S hakkında ne düşünüyorsunuz ? Benimde o model hoşuma gitti açıkçası ?

Mi 9T öneririm.
mi 9 t düz versiyonu bu ikisinede işlemci grafik işlemci kamera konusunda kötü sade full ekran farkı var
9 pro 30w hızlı şarj varmış önemli mi o

@em95

Snapdragon 730G performansı gayet yeterli piyasadaki pek çok oyun için. Performans bazında çok ufak farkları var. Mi 9T full ekranın yanında amoled ekrana sahip. Tercih meselesi ama ben amoled dururken IPS almam.

mi 9 t düz versiyonu bu ikisinede işlemci grafik işlemci kamera konusunda kötü sade full ekran farkı var

9 pro 30w hızlı şarj varmış önemli mi o
Hocam siz 9Pro mu istiyorsunuz 9S mi?
@em95

Snapdragon 730G performansı gayet yeterli piyasadaki pek çok oyun için. Performans bazında çok ufak farkları var. Mi 9T full ekranın yanında amoled ekrana sahip. Tercih meselesi ama ben amoled dururken IPS almam.
Haklısınız fakat IPS almayalım derken SAR değerleri yüzünden sağlığımızdan olmaya değmez bence .

Param yoksa Note 8 Pro alırdım. Ki genelde oyun oynayan kişi değilim oynasam en fazla 1 saat hafta 1 ya oynarım ya oynamam. O yüzden ben uygun fiyatta Note 8 Pro diyorum. Tabi senin ne istediğine bağlı. İlerde kısmetse ben Note 8 Pro düşünüyorum. Belki daha uygun fiyatlı İNCE xiaomi marka telefon da alabilirim. Duruma bağlı tabi.

ekran iyi diye işlemci grafik işlemci ve kamera vaz geçmemem ben güzel telefon ama aynı paraya daha iyi olanı almak mantıklı geliyor 150 tl daha az verip
Hocam siz 9Pro mu istiyorsunuz 9S mi?

Haklısınız fakat IPS almayalım derken SAR değerleri yüzünden sağlığımızdan olmaya değmez bence .
mi 9s 4gb ramli 2700tl 6 gb 3080 tl 9 pro daha mantıklı geliyor
bu telefonda oyun değil daha çok fotoğraf çekilir sosyal medya gezilir

@em95

Ekran iyi diye bir şeyden vazgeçmiyorsunuz. İşlemci performansı belirttiğiniz modeller ile benzer. Arada çok fark yok. Kamera peformansı da gayet tatmin edici. 48 MP kamerası, geniş açı kamerası, bokeh kamerası gayet iyi çalışıyor. Fiyat olarak son zamanlarda yükseldi. Ben 2500 TL verdim. Bu fiyat için bu özellikler gayet hoş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…