Redmi Note 9 sürekli anasayfaya atıyor

sinan_v1.2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Xiaomi Redmi Note 9 kullanıyorum. Son zamanlarda herhangi bir uygulamada gezinirken hiçbir uyarı mesajı almadan (uygulama durduruldu, yanıt vermiyor gibi) telefon ana menüye atıyor. Donma falan da olmuyor sadece ana menüye atıyor. Aynı zamanda uygulama tamamen kapanmıyor, arka planda açık duruyor, menü tuşuna basıp son kullanılan uygulamalardan hemen geçiş yapabiliyorum. Ancak oyun oynarken veya önemli bir iş yaparken birden ana menüye atması, üstelik bunun çok sık olması can sıkıcı oluyor. Bu neden oluyor ve çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Note 10 64 GB kullanıyorum. Son 1 hafta civarıdır aynı problemle karşı karşıyayım. Çözüm diye sunulan Android System WebView uygulamasının güncellemelerini kaldırdım, telefonu yeniden başlattım çözüm olmadı. Telefonu formatladım yine aynı. Siz çözebildiniz mi acaba?

Merhaba, Xiaomi Redmi Note 9 kullanıyorum. Son zamanlarda herhangi bir uygulamada gezinirken hiçbir uyarı mesajı almadan (uygulama durduruldu, yanıt vermiyor gibi) telefon ana menüye atıyor. Donma falan da olmuyor sadece ana menüye atıyor. Aynı zamanda uygulama tamamen kapanmıyor, arka planda açık duruyor, menü tuşuna basıp son kullanılan uygulamalardan hemen geçiş yapabiliyorum. Ancak oyun oynarken veya önemli bir iş yaparken birden ana menüye atması, üstelik bunun çok sık olması can sıkıcı oluyor. Bu neden oluyor ve çözümü var mıdır?
Mu mesajı yazarken ayni cihazi kullanıyorum aynisi bende de oldu formala çözdük işi

Bu şekilde oluyor ben çözemedim formatla
Arıza Videosu

Merhaba tekrardan,
Çözüm olarak şunu söyleyebilirim bende işe yarayan bu oldu.
Google Chrome'un verilerini silin önbelleğini temizleyin devre dışı bırakın yerine opera kullanabilirsiniz. Google Chrome devre dışı kaldıktan sonra bir sorun kalmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı