Recovery Redmi Note 9 TWRP yükleme

anldrumzz

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar elimde Redmi Note 9 model bir telefon var. TWRP yükleyip ROM değiştirmek istiyorum fakat TWRP flashladığım zaman telefon recovey moduna girmiyor ve reset atıyor kendine, tekarardan MIUI recovery açılıyor. Farklı TWRP versiyonları ve orangefox recovery denedim fakat hiçbiri çözüm olmadı yardım eder misiniz? OEM kilidi açık.

Cihazının kod adına göre recovery ve ROM yükle. RN9'un farklı modelleri var ve bricklemeye müsait bir cihaz.

Bir de twrp'ye hiç mi girmiyor yoksa 1 kere açıldıktan sonra stock recovery'e mi dönüyor?

Cihazının kod adına göre recovery ve ROM yükle. RN9'un farklı modelleri var ve bricklemeye müsait bir cihaz.

Bir de TWRP'ye hiç mi girmiyor yoksa 1 kere açıldıktan sonra stock Recovery'e mi dönüyor?

Hayır hiç girmiyor Recovery'e Redmi ekranı geliyor kapanıyor sadece yeniden telefonu açınca da resetliyor Recovery'i.

Bir de twrp'ye hiç mi girmiyor yoksa 1 kere açıldıktan sonra stock recovery'e mi dönüyor?
Kod adını nereden bulabilirim?

Geri
Yukarı