Redmi Note 9C'de Papara'da hesap onaylanamıyor

ense0

Picopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Samsung Exynos Octa 5420 1,90GHz 8 core , Mali-T628, 2773MB RAM, 11,68GB Internal Storage, Android 6.0.1,
Meslek
Öğrenci
Telefonum Redmi Note 9C, dün Papara'ya geçtim hesap açtım fakat bazı özellikleri kullanmak için hesabı onaylamak gerekiyordu bende bilgilerimi doğru şekilde doldurdum. Tamam'a bastığım zaman "telefonunuzun NFC özelliği açık değil ayarlar kısmında bağlantılar bölümünden açmanız gerek" gibi bir mesaj aldım. Bende ayarlarda NFC özelliğini aradım Türkçe açılımını yazdım çıkmadı. Sonra biraz araştırdım ve telefonumda NFC yongası bulunmadığını öğrendim. Ama evimde NFC özelliğine sahip bir cihaz bulunmuyor çoğu eski. Yardımcı olabilir misiniz?

NFC antenini bazı cihazlara sonradan takabildiğini söyleyen teknisyenler duymuştum ama ne kadar güvenilip anakarta müdahale ettirecek kadar mühim size kalmış. Anakartınızda çipset yok. Anakartta desteklemedikten sonra yazılım yoluyla da açılamaz. Başka bir cihazdan faydalanmak dışında yapabileceğiniz bir şey yok desek yeridir.

NFC antenini bazı cihazlara sonradan takabildiğini söyleyen teknisyenler duymuştum ama ne kadar güvenilip anakarta müdahale ettirecek kadar mühim size kalmış. Anakartınızda çipset yok. Anakartta desteklemedikten sonra yazılım yoluyla da açılamaz. Başka bir cihazdan faydalanmak dışında yapabileceğiniz bir şey yok desek yeridir.

Sanırım başka bir cihaz bulmak tek çare, teşekkürler.

Geri
Yukarı