Redmi Note 9S 128 GB parmak izi okuyucuyu geç algılıyor

AegisNMA

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, telefonumdaki parmak izi okuyucusu parmağımı geç algılıyor ve normalde anında açılırken şu an 1-2 saniyede açılıyor. (hafıza kartı takılı değil)

Herkese merhaba, telefonumdaki parmak izi okuyucusu parmağımı geç algılıyor ve normalde anında açılırken şu an 1-2 saniyede açılıyor. (hafıza kartı takılı değil)
Hocam aynı modeli ben de kullanıyorum parmağını içe doğru sert bir şekilde bastırmalısın,genel olarak parmak izi okuyucusu bunu yapsan bile yavaş.

Hocam aynı modeli ben de kullanıyorum parmağını içe doğru sert bir şekilde bastırmalısın, genel olarak parmak izi okuyucusu bunu yapsan bile yavaş.

Çok hızlıydı bir anda oldu kenarda parmak izi okuyucu zaten parmağımı değdirdiğim anda açılıyordu daha 128 GB'nin 64 GB kullanıyorum hafızadada bir problem yok ve normal kullanımda oyunlarda hiçbir yavaşlama yok parmak izinin yavaşlamasının nedenini anlamadım çözümü var mıdır?

Çok hızlıydı bir anda oldu kenarda parmak izi okuyucu zaten parmağımı değdirdiğim anda açılıyordu daha 128 GB'nin 64 GB kullanıyorum hafızadada bir problem yok ve normal kullanımda oyunlarda hiçbir yavaşlama yok parmak izinin yavaşlamasının nedenini anlamadım çözümü var mıdır?
Hocam hafıza ile pek alakası yok, anlık olan bir durum ise hiç telefonu düşündünüz mü? Belki o kısım biraz hasar görmüştür.

Benim telefondada bazen geç algılıyordu ben ayarlardan tekrar yapılandırıyodum parmak izini geçiyodu sizde deneyin belki işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı