Redmi Note 9S (128 GB) vs iPhone 7 Plus

AegisNMA

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu iki telefon takas edilir mi? iOS kullanmak istiyorum bendeki 9S iPhone 7 Plus'ta 128 GB benim için önemli olanlar performans ve kamera sizce takas etmeli miyim?
Başka telefon önermeyin sadece sorduğum soruya cevap verirseniz sevinirim.

Herkese merhaba, bu iki telefon takas edilir mi? iOS kullanmak istiyorum bendeki 9S iPhone 7 Plus'ta 128 GB benim için önemli olanlar performans ve kamera sizce takas etmeli miyim?

Redmi Note 9S dengeli bir telefon ama kamera konusuna gelince iPhone 7 Plus derim.

Bence 7 Plus ama tanıdığımın telefonunda yakın zamanda birçok sorun oluştu örneğin telefon ısındıktan sonra mikrofonu bozulmuş ve ayrıca bundan önce de ses entegresi arızalanmıştı kronik olduğunu sanmıyorum ama dikkat edin.

7 Plus daha pahalı 1.5k
Ya şimdi ben de mesela hala Mi 6 kullanıyorum. Hemen hemen aynı zamanın telefonları 7 Plus ile. 9S'e göre benim telefon çok daha iyi kamera, hız olarak. Ve yani hala kullanabiliyorum, bir sıkıntısı yok. Android sürümü düşük kaldığı için custom ROM atmayı düşünüyorum sadece bu aralar. Geçen sene bataryasını değiştirmiştim, sıfır gibi oldu. Yani eski amiral gemisi modeller günümüzdeki orta-giriş seviyeler yerine daha kullanılabilir düzeyde bence.

Ya şimdi ben de mesela hala mi 6 kullanıyorum. Hemen hemen aynı zamanın telefonları 7 Plus ile. 9S'e göre benim telefon çok daha iyi kamera, hız olarak. Ve yani hala kullanabiliyorum, bir sıkıntısı yok. Android sürümü düşük kaldığı için Custom ROM atmayı düşünüyorum sadece bu aralar. Geçen sene bataryasını değiştirmiştim, sıfır gibi oldu. Yani eski amiral gemisi modeller günümüzdeki orta-giriş seviyeler yerine daha kullanılabilir düzeyde bence.

Hocam 9S mi 6 ya hem kamera hem işlemci (performans) hem de ekran konusunda daha iyi zaten 7 Plus'a 9Sten iyi dediysek daha iyi oluyor

Geri
Yukarı