Redmi Note 9s bu sürümle uyumlu değil uyarısı

Cihan2435

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendesi
Merhaba bariz yaşadığım yavaşlamalar yüzünden bugün telefonumu fabrika ayarlarına sıfırladım. Daha önce yüklü uygulamalarımı tekrar yüklemeye başladım. Ama bazı daha önce kullandığım uygulamalarda bu sefer cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Örnek vermem gerekirse Starbucks'ın uygulamasında bu hatayı veriyor. Halbuki telefonu sıfırlamadan önce uygulamayı Play Store üzerinden edinebilmiş ve sürekli kullanmaktaydım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefonum Redmi Note 9s, Android sürümüm 12 ve MIUI sürümüm 14.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bariz yaşadığım yavaşlamalar yüzünden bugün telefonumu fabrika ayarlarına sıfırladım. Daha önce yüklü uygulamalarımı tekrar yüklemeye başladım. Ama bazı daha önce kullandığım uygulamalarda bu sefer cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Örnek vermem gerekirse Starbucks'ın uygulamasında bu hatayı veriyor. Halbuki telefonu sıfırlamadan önce uygulamayı Play Store üzerinden edinebilmiş ve sürekli kullanmaktaydım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefonum Redmi Note 9s, Android sürümüm 12 ve MIUI sürümüm 14.
İnternet den apk indirebilirsin

Android 12'de bunu söylemesi pek de normal gelmedi bana, Google Play hizmetlerini güncellediğinizden emin olun sorun düzelmezse telefonun garantisi devam etmiyorsa Custom ROM kurmanızı tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-02-02-00-34-885-edit_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-06-02-02-00-34-885-edit_com.android.vending.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Geri
Yukarı