Redmi Note 9S için stabil ROM önerisi

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Redmi Note 9S TR garantili telefon mevcut. Garanti süresi dolmadı fakat çok sorunlu olduğu için ROM yüklemek istiyorum. Öncelikle en stabil ROM olarak ne yükleyebilirim ve yükleme adımları konusunda yardımcı olabilir misiniz?

ArrowOS 12.1 yükleyebilirsiniz.

ArrowOS 12.1 yükleyebilirsiniz.

Pixel Experience kurabilirsiniz. Kendi avantajları var.

Öneriler için teşekkürler aslında Miui arayüzünden memnunum fakat sanırım Redmi telefonlarda Xiaomi mi serisindeki gibi stabil değil. Bu yüzden Miui ROM'ların farklı versiyonunu denemek istiyorum daha düzgün çalışanı var mı diye merak ediyorum. Bu konuda bilginiz var mı?
Ayrıca yeni ROM için en önemli konu klon uygulamalar(telefon çift hat olduğundan) ve parmak izi sensörü olacak. Verdiğiniz öneriler için bu konuda bir şey söyleyebilir misiniz?

Öneriler için teşekkürler aslında MIUI arayüzünden memnunum fakat sanırım Redmi telefonlarda Xiaomi Mi serisindeki gibi stabil değil. Bu yüzden MIUI ROM'ların farklı versiyonunu denemek istiyorum daha düzgün çalışanı var mı diye merak ediyorum. Bu konuda bilginiz var mı?
Ayrıca yeni ROM için en önemli konu klon uygulamalar(telefon çift hat olduğundan) ve parmak izi sensörü olacak. Verdiğiniz öneriler için bu konuda bir şey söyleyebilir misiniz?

Vermiş olduğum ROM'da parmak izi falan çalışıyor. Klon özelliği en son yoktu. Şimdi ne durumda bilmiyorum. MIUI istiyorsanız Endonezya ROM'u öneririm.

Vermiş olduğum ROM'da parmak izi falan çalışıyor. Klon özelliği en son yoktu. Şimdi ne durumda bilmiyorum. MIUI istiyorsanız Endonezya ROM'u öneririm.
Miui ROM farklı ülke olunca sorun çözüm durumu olabilir mi peki? Dediğiniz gibi Endonezya ROM ve bir de India öneriliyor genelde sanırım.

Geri
Yukarı