Redmi Note 9S şarj gidip gelme sorunu

390845

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bodrum
Merhabalar, internetten aldığım Xiaomi 18W şarj aletini telefona taktıktan 2dk sonra şarj git gel yapmaya başlıyor. Sonra da 3 saniyede bir git gel yapmaya devam ediyor. Abimin telefonu mi 8 Lite 18W şarj aletini ona takınca sıkıntı çıkmıyor jet gibi şarj ediyor. Onun 10W şarj aletini kendi telefonuma yani Redmi Note 9S'e taktığımda bir sıkıntı çıkmıyor. Şarj aletinin fotoğrafını atacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20201229_215333.jpg
    IMG_20201229_215333.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, internetten aldığım Xiaomi 18W şarj aletini telefona taktıktan 2dk sonra şarj git gel yapmaya başlıyor. Sonra da 3 saniyede bir git gel yapmaya devam ediyor. Abimin telefonu mi 8 Lite 18W şarj aletini ona takınca sıkıntı çıkmıyor jet gibi şarj ediyor. Onun 10W şarj aletini kendi telefonuma yani Redmi Note 9S'e taktığımda bir sıkıntı çıkmıyor. Şarj aletinin fotoğrafını atacağım.
İnternette nereden ve hangi satıcıdan satın aldın?
Link atar mısın?
Sizin şarj girişinizde aşınma/eskime/toz birikintisi olmuş olabilir.

Başka şarj aleti ile sorun yok diyor.

İğne ile çok dikkatli bir şekilde şarj yuvanızı ışık altında (btavsiyem başka bir telefonun flaşını masaya koyup hemen altında çalışmaktır) içini temizlemeniz gerekiyor.

Ben 3 ayda bir yapıyorum bunu ve topak topak toz çıkarıyorum.

İşim gereği tozun birikebileceği yerlerde bulunuyorum ve temizlik çok fark ettiriyor.

Sizin şarj girişinizde aşınma/eskime/toz birikintisi olmuş olabilir.
Telefon 1 aylık bile değil ve başka bir şarj aletini taktığımda sıkıntı çıkmıyor.
Xiaomi telefonlardan çıkan kılıflarının şarj yerinin tozlanması önlemek için kapağı oluyor ama kılıf kullanmıyorsa bilemem.
Evet şarjdan çıkardıktan sonra kapatıyorum o tıpayı.
Link atar mısın?

Link atar mısın?

Satıcı ismini söylesem sıkıntı çıkar mı?
Link atar mısın?

Satıcı ismi besirdemIRTAS2141 mağaza puanı yüksek olduğu için oradan almıştım 59TL'ye şu an 70TL olmuş

Son düzenleme:
Telefon 1 aylık bile değil ve başka bir şarj aletini taktığımda sıkıntı çıkmıyor.

Evet şarjdan çıkardıktan sonra kapatıyorum o tıpayı.

Satıcı ismini söylesem sıkıntı çıkar mı?

Satıcı ismi besirdemIRTAS2141 mağaza puanı yüksek olduğu için oradan almıştım 59TL'ye şu an 70TL olmuş
Ürün orijinal değil.

Ürün orijinal değil.
İade edicem ozaman
Ürün orijinal değil.
180tl'ye alamam ama ya

İade edeceğim o zaman

Evet iade etmeni ve attığım siteden satın almanı öneririm. İletişim kısmından firma ile ilgili bilgilere ulaşabilirsin, sorun yaşamazsın.
Dostum o zaman Note 9S değil Galaxy S4 Mini alsaydın. Mercedes alıp yakıt alamamak bu.
Bu ürüne bir bak. İlla kendi markasını almak zorunda değilsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı