Redmi Note 9S telefona root attıktan sonra çöküyor

sametasn

Centipat
Daha fazla  
Redmi Note 9S telefonum var. IMEI için root atmam gerekiyor fakat telefona TWRP'den root attıktan sonra telefon çöküyor. Yeniden ROM atıyorum.

Tam olarak nereden indirdiğiniz dosyayı flaşlıyorsunuz? Kullandığınız TWRP sürümü kaç? TWRP açılırken Çince yazılar çıkıyor mu?

Tam olarak nereden indirdiğiniz dosyayı flaşlıyorsunuz? Kullandığınız TWRP sürümü kaç? TWRP açılırken Çince yazılar çıkıyor mu?
Çince yazılar çıkmıyor twrp nin son surumu
Youtube deki wideolarda verilen rot dosyasını filashliyorum

Yanlış root yükle misin
  • Adım 1: KingoRoot Android’i (PC Sürümü) ücretsiz indirin ve yükleyin.
  • Adım 2: Kingo Android Root'un masaüstü simgesine çift tıklayın ve başlatın.
  • Adım 3: Android cihazınızı USB kablosuyla bilgisayarınıza takın.
  • Adım 4: Android cihazınızda USB Hata Ayıklama modunu etkinleştirin.
  • Adım 5: Root'a tıklayın.
  • Adım 6: Root başarılı olmalıdır. PC için! Telefon için
  • Redmi Note 9S'i bilgisayarsız root etmek:
    • Adım 1: Androidinizde KingoRoot.apk dosyasını ücretsiz indirin.
    • Adım 2: Kingoroot'u kurun ve başlatın.
    • Adım 3: One Click Root'u seçin.
    • Adım 4: Sonuç görünene kadar birkaç saniye bekleyin.
    • Adım 5: Başarısız olursa farklı root yöntemleri sunulabilir.
    • Adım 6: Hala başarısız olursa, daha yüksek başarı oranına sahip aşağıdaki kingoroot Android PC yöntemine bakın.
Android link https://kingrootapp.net/thank-you-for-downloading-kingroot-for-android/ PC

İçin https://www.gezginler.net/indir/i/35270/

@Kral0YUN KingoRoot pek sağlam bir parça değil, kesinlikle tavsiye etmem. Zaten pek çok kuralı ihlal ettiği için Google Play'den kaldırıldı. Antutu gibi.

@sametasn son sürüm her zaman en iyi sürüm olmayabiliyor. Telefonunuza göre OrangeFox Recovery de yok maalesef. Önceki TWRP sürümlerini deneyin. Buradaki makaledeki adımları uygulamadıysanız bunu deneyin. Hâlâ daha aynı sorunu yaşıyorsanız farklı bir romda deneyin.

@Kral0YUN KingoRoot pek sağlam bir parça değil, kesinlikle tavsiye etmem. Zaten pek çok kuralı ihlal ettiği için Google Play'den kaldırıldı. Antutu gibi.

@sametasn son sürüm her zaman en iyi sürüm olmayabiliyor. Telefonunuza göre OrangeFox Recovery de yok maalesef. Önceki TWRP sürümlerini deneyin. Buradaki makaledeki adımları uygulamadıysanız bunu deneyin. Hâlâ daha aynı sorunu yaşıyorsanız farklı bir romda deneyin.
Hocam farklı rom da denedim olmadı sebebi ne olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı