Redmi Note 9S'den iPhone 8'e geçmek

Abdullah7

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp db1096nt
Ryzen 7 3700u
16gb RAM
512gb SSD
85EA Anakart
Cihazımın kutu var faturası ise dolabın derinliklerinde olması lazım. Sıvı temaslı, ekran orijinal ancak su lekesi var ufak ufak. Ve telefon görüşmesi yaparken hoparlöre alınca ses az gidiyor. Baska bir sorun yok. Sizce telefonum ne kadar eder ve iPhone 8 veya 7'ye geçilir mi?

Ekran hoşunuza gitmeyebilir. 7 almanızı önermem, minimum 8 bakın.

Geçme sebeplerinden biri de ekran. Kocaman ekran demek kocaman telefon demek. Taşıması zor oluyor.

Batarya dert değil bütün gün telefon başında değilim öğrenciyim zaten sosyal medya vs. ile uğraşmıyorum.

Belirttiğim gibi bu telefon sizce ne kadar eder ?

Sizin telefonuzun şuanki kondisyonu ile iPhone 8’i başabaş takas etmeniz zor olur sorunlarından dolayı, ya iPhone 7 ile takas edebilirsiniz (depolama daha düşük, daha yavaş ve güncelleme almayacak ben olsam 8’e yönelirdim) ya da aradaki 1000 TL gibi bir tutarı cebinizden oynayacaksınız.

@Abdullah7
Normal şartlarda olacak olsa 3500’lara satarsınız derdim ancak cihazınızın panelinin durumunu görmeden tam olarak bir şey diyemiyor olarak tahmini olarak 2500-3200’lere gidebileceğini düşünüyorum.
Satış olarakta ikinci el sitelerine ilan koyup Alici beklemek durumundayız. Takas icin iPhone 8 sahiplerinin ilanlarına yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı