Xiaomi Redmi Note 8 satıp iPhone 5'e geçmek mantıklı mı?

Hocam şu ikisi arasında ne fark var? Ekranı ve bataryayı kendim takabilir miyim bir telefoncuya mı gitmeliyim?
Eki Görüntüle 844476
El becerilerinize güveniyorsanız kendiniz takabilirsiniz. Youtube bir sürü video kaynıyor bu iş için rehber niteliğinde.

Ayrıca Deji MAX olanın kapasitesi daha yüksek. 2010 mAh göreceğiniz üzere. Diğeri ise 1440 mAh değerine sahip.

El becerilerinize güveniyorsanız kendiniz takabilirsiniz. Youtube bir sürü video kaynıyor bu iş için rehber niteliğinde.

Ayrıca Deji MAX olanın kapasitesi daha yüksek. 2010 mAh göreceğiniz üzere. Diğeri ise 1440 mAh değerine sahip.
O zaman 10TL farka MAX olanı alayım. Hocam hangi ekranı almalıyım bir link atabilir misiniz güzel siyah?

O zaman 10TL farka MAX olanı alayım. Hocam hangi ekranı almalıyım bir link atabilir misiniz güzel siyah?
Bunu buldum hocam. Açıkçası söyleyeyim orijinal ekran bulamazsınız. Çünkü sadece Apple sahip orijinal ekranlara ve kimseye satmıyor. Bu ekranlar muadil ekranlar.

Bunu buldum hocam. Açıkçası söyleyeyim orijinal ekran bulamazsınız. Çünkü sadece Apple sahip orijinal ekranlara ve kimseye satmıyor. Bu ekranlar muadil ekranlar.
Zaten orjinal bulmaya niyetim yok. :D
Çok teşekkür ederim hocam her şey için. ^^
Evde olduğunu biliyorum bulduğumda ekranla bataryayı alıp takarım. Note 8'i 2000-2200TL'ye satabilir miyim sizce?

Rica ederim hocam. İkinci el değeri 1500-2000 arası. O civarlara satabilirsiniz. :)
Hocam ben bir kaç video izledimde gözüm almadı. Bataryayla ekranı alsam bir telefoncuya gitsem 10 dakikada hemen takar mı 10-15TL'ye?

Geri
Yukarı