Redmi Note 9S'ten iPhone X serisine geçilir mi?

emirahmetshn

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 9600k / RX 6600 / 16GB RAM
Elimdekini satarak iPhone X serisine geçmeyi düşünüyorum duruma bağlı XR ve XS planlıyorum. Sizce ne yapmam daha mantıklı olur? Xiaomi'deki yavaşlıklar ve reklam vs. çok insanı bayıyor en azından IPhone'da öyle bir problem yaşamam diye düşünüyorum. Batarya konusunda vs. sizce aşırı bir problem çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimdekini satarak iPhone X serisine geçmeyi düşünüyorum duruma bağlı XR ve XS planlıyorum. Sizce ne yapmam daha mantıklı olur? Xiaomi'deki yavaşlıklar ve reklam vs. çok insanı bayıyor en azından IPhone'da öyle bir problem yaşamam diye düşünüyorum. Batarya konusunda vs. sizce aşırı bir problem çıkartır mı?
Batarya konusunda evet problem çıkartır. Ama onun dışında sizi her yönden mutlu eder.

X yerine XS tercih edilebilir. XS işlemci ekran batarya kısmında Xden daha iyi. Şu an XS fiyatlarını bilmiyorum ama Android'lere göre illaki çok pahalıdır. Bana kalsa XS parasına güzrl fp bir Android alınabilir.

X yerine XS alırsanız daha iyi olabilir, yani kısacası X serisine geçin hocam.

Geri
Yukarı