Redmi telefona Xiaomi EU ROM indirilirse ne olur?

MIUI harici stabil değil.
Yanıtlarınız için teşekkürler:)

Pil ve Performans olarak MIUI'den daha iyi fakat dediğiniz gibi 5G'den 200'den fazla almıyor ve ısı limitini yükseltiyor. Oyun konusunda MIUI'den daha iyi. Kendim test ettim ve gündelik olarak kullanıyorum.
Yanıtlarınız için teşekkürler.:)

Merhaba,

Uzun süre boyunca Xiaomi.EU kullandım gerek beta gerekse stable versiyonunu ve hiç bir sorun yaşamadım. Hatta Xiaomi'nin Global romundan çok daha performanslı olduğunu söyleyebilirim.
Nereden ve nasıl indirebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Birde MIUI 14 güncellemesi gelince bende çin romu olduğu için süper ikonlardan yararlanabilecek miyim? bunu da öğrenmek istiyorum :)

Yanıtlarınız için teşekkürler:)

Yanıtlarınız için teşekkürler.:)

Nereden ve nasıl indirebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz rica etsem? Bir de MIUI 14 güncellemesi gelince bende Çin ROM'u olduğu için süper ikonlardan yararlanabilecek miyim? Bunu da öğrenmek istiyorum :)

Siz yazdıktan sonra baktım da telefonununuz MTK işlemcili olduğu için Xiaomi. EU ROM'u sizin telefon için çıkmıyor. Hatta şöyle diyeyim; GSI olmadığı sürece çoğu ROM sizin telefonunuz için çıkmayacaktır maalesef.

Endonezya sürümünü kullandım, Çin sürümünü kullandım ama şunu söyleyebilirim. MIUI downloaderden indirdiğim EU ROM'lar çok stabil çalışıyor. Hatta Endonezya ROM kullanırken kameram kötü çekiyordu. Şarjım çok hızlı gidiyordu. EU ya geçtim ve kameram düzeldi. Şarj süresi 5 saat bile dayanmazken 9 10 saat rahat dayanıyor. Gerek oyun performansı, gerek ise kullanım, kamera, akıcılık, pil yönünden EU ROM'ların en kullanışlı olanlar olduğunu düşünüyorum.

Siz yazdıktan sonra baktım da telefonununuz MTK işlemcili olduğu için Xiaomi. EU ROM'u sizin telefon için çıkmıyor. Hatta şöyle diyeyim; GSI olmadığı sürece çoğu ROM sizin telefonunuz için çıkmayacaktır maalesef.
GSI nedir ne işe yarar ve nasıl aktif ederim biraz açabilir misiniz rica etsem ?

Yeni konular

Geri
Yukarı