Redragon Dark Avenger K568 alınır mı?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ürünü kullanan var mı? Görüşleriniz neler?
Redragon'un dandik switchlerinden uzak dur derim, bir süre sonra yay sesinden sağır olabilirsiniz.

Blue Switch bir Redragon klavyeye 1000 TL vermeni önermiyorum, bende K565R-1 Rudra var, 500 TL civarına almıştım, yay sesi var ve F/P olarak bu fiyat bandında iyi, 1000 TL bütçe için ise bence farklı klavyelere bakmalısın.

blue switch bir Redragon klavyeye 1000 TL vermeni önermiyorum, bende K565R-1 rudra var, 500 TL civarına almıştım, yay sesi var ve F/P olarak bu fiyat bandında iyi, 1000 TL bütçe için ise bence farklı klavyelere bakmalısın.

1700'e çıkarım ama bilek destekli tam klavye tercih ediyorum genel olarak pek bulamadım.

Fiyatına göre güzel bir ürün alınabilir. Üstüne biraz daha ekleyip daha iyilerini alabilirsiniz.

Önerin var mı hocam?

3 senedir kullanıyorum biraz hor kullandım hala sağlam ama yay sesi çok çok fazla.
Tuşlarda basmama vs oluyor mu hocam? Ses vs önemli değil kulaklık kullanıyorum zaten.

Son düzenleme:
Tuşlara basmama falan yok ben yay sesi gitsin diye switchleri yağladım o yüzden klavyeyi biraz pert ettim gene de sorun yok hala sağlam ama bayadır kullanmıyorum.

Blue Switch bir Redragon klavyeye 1000 TL vermeni önermiyorum, bende K565R-1 Rudra var, 500 TL civarına almıştım, yay sesi var ve F/P olarak bu fiyat bandında iyi, 1000 TL bütçe için ise bence farklı klavyelere bakmalısın.
K565R-1 Kaç yıldır kullanıyorsunuz hocam? ve basmama vb şikayetleriniz oldu mu?

@Zerolite Alalı 1 yıl olmamıştır, normalde Logitech G413 kullanıyorum ama bir de Blue Switch klavyem olsun diye aldım, hiç basmama şikayeti yaşamadım, sadece yay sesi geliyor.

@Zerolite alalı 1 yıl olmamıştır, normalde Logitech G413 kullanıyorum ama bir de blue switch klavyem olsun diye aldım, hiç basmama şikayeti yaşamadım, sadece yay sesi geliyor.

N11 indirim kodum ve Nays ile alırsam 700'e geliyor bahsettiğiniz klavye. Sizce bu fiyata değer mi? Güzel bir fiyat gibi geldi çünkü. Ekstra olarak bilek desteği de alır devam ederim diye düşündüm.

Geri
Yukarı