Redragon Fizz klavyede virgül tuşu çalışmıyor

dımbıllausta

Femtopat
Daha fazla  
Günaydın arkadaşlar ben Full stack developerım klavyeyi yeni aldım. Kısayollar beni biraz yordu %60 olduğundan ama virgül tuşu çalışmıyor aygıt yöneticisindern kaldırdım çıkardım yine yok Full modular o yüzden Switch değişimide yaptım yine yok. Bilgisayar kapsamında bir sıkıntı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma küçük Enter'lı düzende olması nedeniyle olabilir mi diye geldi ama eğer Amazon'dan aldıysan satın aldığın ürün üzerinden satıcıyla yani eğer Amazon'dan aldıysan Redragon ile iletişime geçersen sana hızlıca dönüş yapıyorlar ve sen memnun kalana kadar yardımcı olmaya çalışıyorlar. Yazılımsal bir hata da olmayabilir sonuçta.

Aynı sorunu yaşıyorum webde bu aramayı yaparken buldum burayı siz çözüm buldunuz mu? incelemesini yapan bir arkadaş vardı etiketliyorum belki yardımcı olabilir. @Mert Ayıboğan

Ayarlardan klavye dilini abd yaparsaniz oluyor ama turkce karakter kullanamiyorsunuz.

Son düzenleme:
Aynı sorun bendede var. Redragon klavye uygulaması ile custom key renklendirmesi yaparsanız oluşuyor sorun maalesef. Fn+Esc ye 3 sn basıp klavyeyi resetlerseniz veya uygulama üzerinden ön kayıtlı bir renklendirme seçerseniz düzeliyor. Türkçe düzende custom renk düzenlemesi tam olmamış.
Dediğiniz gibi yapmıştım daha önce düzelmedi ben de mecburen abd klavye kullanıyorum

Aynı sorun bendede var. Redragon klavye uygulaması ile custom key renklendirmesi yaparsanız oluşuyor sorun maalesef. Fn+Esc ye 3 sn basıp klavyeyi resetlerseniz veya uygulama üzerinden ön kayıtlı bir renklendirme seçerseniz düzeliyor. Türkçe düzende custom renk düzenlemesi tam olmamış.
Teşekkürler, sayenizde sorunu çözdüm.

Günaydın arkadaşlar ben Full stack developerım klavyeyi yeni aldım. Kısayollar beni biraz yordu %60 olduğundan ama virgül tuşu çalışmıyor aygıt yöneticisindern kaldırdım çıkardım yine yok Full modular o yüzden Switch değişimide yaptım yine yok. Bilgisayar kapsamında bir sıkıntı olabilir mi?

Çözümü veriyorum klavyeyi resetleyin FN+ESC tuşlarına basarak ondan sonra oradan istediğiniz bir modu seçin atıyorum. Rainbow modunu seçip sadece tek renk seçiyorsunuz Apply'e basmadan uygulamadan çıkın hem renk ayarlanmış oluyor hem de tuşlar çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı