Redragon K617 Fizz virgül tuşu çalışmıyor

Bütçe
100

Y4S1N

Centipat
Daha fazla  
Klavyem Redragon K617 Fizz driverini indirdim sorunsuz virgüllü yazıyordu ama şimdi bu iki tuş çalışmıyor. Klavye dili veya aygıt sil güncelleştir falan her şeyi denedim olmadı. Klavyeyi alalı 1 hafta olmak üzere salı günü elime geldi Gaming gecesinden aldım. Klavyeden çok memnunum çok güzel ama bu sorun canımı sıktı bayağı. Ne yapabilirim tavsiye verir misiniz?

Klavyem Redragon K617 Fizz driverini indirdim sorunsuz virgüllü yazıyordu ama şimdi bu iki tuş çalışmıyor. Klavye dili veya aygıt sil güncelleştir falan her şeyi denedim olmadı. Klavyeyi alalı 1 hafta olmak üzere salı günü elime geldi Gaming gecesinden aldım. Klavyeden çok memnunum çok güzel ama bu sorun canımı sıktı bayağı. Ne yapabilirim tavsiye verir misiniz?
aynısı bendede vardı driver sorunu muhtemelen fn ile esc ye klavye yanıp sönene kadar basılı tut klavyeni sıfırlar. (özelleştirilmiş renkleri türkçe klavyede kullanma)

Aynısı bende de vardı driver sorunu muhtemelen FN ile ESC'ye klavye yanıp sönene kadar basılı tut klavyeni sıfırlar. (özelleştirilmiş renkleri Türkçe klavyede kullanma)

Çözümü veriyorum klavyeyi resetleyin FN+ESC tuşlarına basarak ondan sonra oradan istediğiniz bir modu seçin atıyorum. Rainbow modunu seçip sadece tek renk seçiyorsunuz Apply'e basmadan uygulamadan çıkın hem renk ayarlanmış oluyor hem de tuşlar çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı