Redragon K509 Dyaus alınır mı?

• Konuyu başlatan Sarne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 10B
Bütçe
180
7 bölgeli RGB modu var hocam. Yazım hissiyatı güzel ama çok yumuşak bir klavye beklemeyin.
Bana yumuşak tuş lazımdı. Şu 2 klavye hakkında bilgin var mı?

Maalesef hocam.

Alpor Pro yani kbr63 çok güzel bir klavye 130 TL'ye. Benim almama sebebim tuşlarının silinmesi ve RGB'si çok güzel olsa da LED'lerinin aydınlatması pek yeterli durmuyordu. Bir de tasarımı çok kaba. Ama RGB modları vs. o fiyata gerçekten çok iyi. Yumuşak mı sert mi olduğunu bilmiyorum.

Son düzenleme:
Memnun musunuz klavye küçük enter ile mi geldi? :D bende bu klavyeyi almayı düşünüyorum da bu markayı çok bilmiyorum, hem oyun hem yazı yazmak için alacağım.
Ledleri fiyatına oranla rakipsiz olabilir heralde. Redragon uçak seviyesi alüminyum kullandığını yazmış sitesinde üst kapak için. Tasarımı da çok güzel. Boşluk tuşu tiz ses çıkarıyor ve sorduğum herkeste vardı. Bende Bilgisayar Müh. okuyorum ve kod yazmak için almıştım ama tuşları sert. Tok tuşları var hissiyatı harika ama sert. Mekanik klavyeden geçmiştim,ondan daha sert olduğunu söyleyebilirim(mavi switch). Yazı yazmak için bilmiyorum pek konforlu değil. Enter büyük. Redragon yılların markası ve oldukça kalitelidir emin olabilirsiniz.

LED'leri fiyatına oranla rakipsiz olabilir herhalde. Redragon uçak seviyesi alüminyum kullandığını yazmış sitesinde üst kapak için. Tasarımı da çok güzel. Boşluk tuşu tiz ses çıkarıyor ve sorduğum herkeste vardı. Bende bilgisayar müh. Okuyorum ve kod yazmak için almıştım ama tuşları sert. Tok tuşları var hissiyatı harika ama sert. Mekanik klavyeden geçmiştim, ondan daha sert olduğunu söyleyebilirim(mavi Switch). Yazı yazmak için bilmiyorum pek konforlu değil. Enter büyük. Redragon yılların markası ve oldukça kalitelidir emin olabilirsiniz.

Evet bende kod yazmak için almayı düşünüyorum ama tuşlarının sert olması biraz üzdü, bütçem var ama bilerek daha rahat yazı yazmak için mekanik klavye almıyorum bilerek membran tercih ediyorum, sizce membran ile mi daha rahat yazılır mekanik ile mi? Ve bu klavyeyi seçerken aydınlatmalı olmasıda hoşuma gitti.

Evet bende kod yazmak için almayı düşünüyorum ama tuşlarının sert olması biraz üzdü, bütçem var ama bilerek daha rahat yazı yazmak için mekanik klavye almıyorum bilerek membran tercih ediyorum, sizce membran ile mi daha rahat yazılır mekanik ile mi? Ve bu klavyeyi seçerken aydınlatmalı olmasıda hoşuma gitti.
Ben özellikle statik beyaz arıyordum ve bu fiyata tek bu vardı. Hatta 300 e olsa o parayada statik beyaz alırdım ama yoktu. Membran çok kullanmadım uzun zamandır mekanik kullanıyorum ama normal membrana göre daha sert gibi. Ama hissiyatı acayip tok. Yani yazı yazması çok zevkli ama yoruyor yani onu demek istedim.

Ben özellikle statik beyaz arıyordum ve bu fiyata tek bu vardı. Hatta 300'e olsa o parayada statik beyaz alırdım ama yoktu. Membran çok kullanmadım uzun zamandır mekanik kullanıyorum ama normal membrana göre daha sert gibi. Ama hissiyatı acayip tok. Yani yazı yazması çok zevkli ama yoruyor yani onu demek istedim.

Çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, eski bilgisayarımın klavyeside öyleydi bir süre onu kullanıyordum tuş basımı bayağı sertti insan zor alışıyor, bu klavyeyi alırsam tuş basımı hafif bile gelebilir yani :) bunun yerine önerebileceğiniz klavye var mıdır bu fiyat bandında veya biraz daha aşarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı