Redragon K530 beyaz vs Rampage parvus beyaz

gamakay mk61 yellow switch V2 aldım şuan kargoda hocam umarım iyidir

Switchleri Outemu. Hotswap fakat soketleri Kailh Style. Her Switch uyumlu değil. Aliexpress üzerinde sanırım sadece Akko Switch alınabilir. Ayrıca Stabları da iyi değil. Ben olsam Fizz alırdım.

@Xeonayp

gamakay mk61 yellow switch V2 aldım şuan kargoda hocam umarım iyidir

@Xeonayp
Mk61 fena değil, işinizi görür. Yellow alarak en iyi kararı vermişsiniz. Hayırlı Olsun, güle güle kullanın. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

banggooddan aldım ve gümrük vergisi ödemedim

Mk61 fena değil, işinizi görür. Yellow alarak en iyi kararı vermişsiniz. Hayırlı Olsun, güle güle kullanın. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam klavye geldi ve yiyesim geliyor yellow switchin öyle tatlı bir sesi var ki anlatamam sanki çocuğum olmuş gibi sevindim. modları arasında sese göre ışığın yanması da var müzik açtığınız zaman ritme ışıklarla ayak uyduruyor. renkleri öyle çindeki merdiven altı ürünlere benzemiyor maksimum seviyede premium hissettiriyor tek alışamadığım şey yellow switch hassasiyeti. ufak dokunmayla bile algılayabiliyor şuanlık bi tık sinir bozucu olsa da ilerleyen zamanlarda alışacağımı düşünüyorum. yazılımı biraz karrmaşık ama anlaşılmayacak bir şey değil. herkese ama herkese tavsiye ederim.

banggooddan aldım ve gümrük vergisi ödemedim

hocam klavye geldi ve yiyesim geliyor yellow switchin öyle tatlı bir sesi var ki anlatamam sanki çocuğum olmuş gibi sevindim. modları arasında sese göre ışığın yanması da var müzik açtığınız zaman ritme ışıklarla ayak uyduruyor. renkleri öyle çindeki merdiven altı ürünlere benzemiyor maksimum seviyede premium hissettiriyor tek alışamadığım şey yellow switch hassasiyeti. ufak dokunmayla bile algılayabiliyor şuanlık bi tık sinir bozucu olsa da ilerleyen zamanlarda alışacağımı düşünüyorum. yazılımı biraz karrmaşık ama anlaşılmayacak bir şey değil. herkese ama herkese tavsiye ederim.
Yazılım klavye de pek gerek yok zaten.

Gümrük vergisini alırken ödediniz yüksek ihtimalle. Alacak arkadaşlar Türkiye Direkt Posta ile alsın. Hem hızlı hemde Gümrük vergisini ödemiş olursunuz.

Yazılım klavye de pek gerek yok zaten.

Gümrük vergisini alırken ödediniz yüksek ihtimalle. Alacak arkadaşlar Türkiye Direkt Posta ile alsın. Hem hızlı hemde Gümrük vergisini ödemiş olursunuz.
hayır gerek var. yazılım üzerinden istenilen her şey yapılabiliyor. makro atama, zengin renk paleti, klavyenin kendisinde olmayan ışık efektleri, istediğiniz gibi özelleştirebilme ve müziğe duyarlı ışık efekti gibi bir sürü özelliği olan bir yazılıma gereksiz demeniz çok saçma olmuş. ayrıca türkiye direkt postadan değil banggood öncelikli postadan sipariş verdim ve gümrük ücreti ödemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı