Redragon K552 alınır mı?

Öncelikle selam. 800 TL bandında bulabildiğim en iyi mekanik klavye sanırım Redragon K552 kumara. Peki sizce bu fiyata değer mi yoksa başka klavye mi alınmalı? Bu arada ek bir sorum daha olacak. Sinerji bilgidayar ve İncehesap'tan baktığımda biri K552-KR diğeri ise K552-R diye geçiyor. Bu sanırım ışıklandırmadan dolayı. Altta linki paylaşacağım siz de bir göz gezdirin. Acaba ikisi arasında kalite farkı var mıdır?

Hocam ikisinde de Rainbow aydınlatma var.

Sağ olun peki RGB olanı bulunamaz mı?

Maalesef en ucuz fiyatı böyle. Şahsen geçen sene 3 ay gibi bir süre bekledim RGB modelinin Türkiye'ye gelmesini fakat artık dayanamayım Rainbow modelini aldım. Pahalı olmasa gerçekten çok şık duran bir model😕

Ayrıca attığım linkteki galiba Türk satıcı fakat Türkiye'den mi gönderiyor emin değilim çünkü sipariş süresi 29 Aralık görünüyor yüksek ihtimal o da yurt dışından getiriyor.

Maalesef en ucuz fiyatı böyle. Şahsen geçen sene 3 ay gibi bir süre bekledim RGB modelinin Türkiye'ye gelmesini fakat artık dayanamayım Rainbow modelini aldım. Pahalı olmasa gerçekten çok şık duran bir model😕

Ayrıca attığım linkteki galiba Türk satıcı fakat Türkiye'den mi gönderiyor emin değilim çünkü sipariş süresi 29 Aralık görünüyor yüksek ihtimal o da yurt dışından getiriyor.
Türkiye için bile f/p olan bir mekanik klavye 800 TL. Çok kötü cidden.

Bu konuyu açmamış olsam. Siz bekleyin dememiş olsaydınız. Şu an 800 TL ödeyecektim. Gençergaming stok yeniledi. 650 TL ye aldım. Sağolun varolun.

Bu konuyu açmamış olsam. Siz bekleyin dememiş olsaydınız. Şu an 800 TL ödeyecektim. Gençergaming stok yeniledi. 650 TL'ye aldım. Sağ olun var olun.

Hayırlı olsun. Açtığınız ilk konuda stok bekleyin diye ben demiştim sanırım.

Hayırlı olsun. Açtığınız ilk konuda stok bekleyin diye ben demiştim sanırım.

Evet öyle olmuş teşekkür ederim size. Beklediğime değdi gerçekten.

Geri
Yukarı