Çözüldü Redragon K552 kumara "K" tuşu basmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Qanpiena

Decapat
Daha fazla  
Bu k tuşuna basarken 2 3 defa basmam gerekiyor. Daha geleli 1 2 saat bile olmadı ve bu durum canımı çok sıkıyor, çözümü nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tuş kapağını çıakrtın. Switch'in arasında toz, kıl, kir gibi şeyler kalmadığından emin olun.
beğendim gayet güzel herhangi bir sıkıntısı yok ama bu k mevzusu arada yine oluyor.
Paketin sıfır olduğuna emin misiniz? bu takılma olayı çünkü toz kaçmışlarda oluyor kullanılmış klavyelerde yani. Ya da en basiti 4 tane switch gelmiş olması lazım size yedek onlardan biri kırmızı. Yedek switch'i takın k tuşuna. Garantiyle falan uğraşmak istemiyorsanız.

Hocam geldiğinde güzel bir inceleme bekliyorum sizden. Malum çok beklediniz klavyeyi. ;D

Hocam geldiğinde güzel bir inceleme bekliyorum sizden. Malum çok beklediniz klavyeyi. ;D
Detaylı bir inceleme yapmayı planlıyorum hayırlısıyla gelsin de. Kargoya çok geç verdiler cuma sipariş vermiştim, bu gün verildi kargoya yarın şubeden gidip kendim alacağım. Konu açanlara göre çok fazla fabrikasyon hatası var switchlerde umarım sorunsuz bir ürün gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…