Redragon K552 Kumara vs. K568 RGB Dark Avenger

loscead

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, klavye arıyorum ve bu iki klavye karşıma çıktı. İkisinden birisini alacağım fakat bana sadece dayanıklık ve performans olması lazım. Switchleri aynı sanırsam. Yardımcı olursanız sevinirim. K552 daha ön planda gibi duruyor ama almışken RGB mi alsam diye içimden de geçmiyor değil.

K551RGB-1 ile K552'nin farkı nedir
K522 KUMARA'nın blue switchlisini önermez misiniz benimde gönlümde red switch almak var fakat piyasada kalmamış

K551 tam boy ve tam RGB. K552 ise TKL ve Türkiye'de tam RGB sürümü yok.

K551 alabilirsen daha iyi olacaktır.

Edit: Kumara'nın Blue switch olanını alabilirsin tabii. K553 daha hoş klavye bence, onu alırsan daha iyi olabilir.

Hepsinin switchleri aynıydı değil mi?

Kumara ile K553 arasında kaldım ama galiba K553 alıcam gibi duruyor RGB olması etken sonuçta. Hepsi bir birinden iyi klavyeler ve insan açık olmak gerekirse ilk defa mekanik klavye alırken zorlanıyor, yardıma ihtiyacı oluyor son iki gündür her yeri araştırıp duruyorum bu klavye ile karşılaştığım için kendimi baya şanslı hissediyorum.

Her şey için çok teşekkürler yorumların benim için çok değerli. K553 için kolları sıvadım umarım her şey istediğim gibi olur konuyu açmadan önce kumara siparişi veriyordum 🥳
Dostum son bir sorum olucak redragon usas k553, k552, k568 bunların arasında sadece görünüş farkı ve rgb farkı mı var sadece bunu merak ediyorum diğer özellikleri aynı mı?

İnsan bişey alırken 10 defa düşünüyor :'(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı