Redragon K552 modifiye

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
@bkryldzi5 hocamdan özendim K568 kullanıyordum fakat ayakları tutmuyordu kayıyordu masadan + görünümü hoşuma gitmiyordu bende dedim ki niye eski klavyemle modifiye etmiyorum? K552 Rainbow K568 ise RGB'ydi bende K568'in PCB'sini söküp K552'ye taktım ve Switch'leri değiştim 2 saatimi aldı ama değdi sonuç görseldeki gibi: (not @FantastikTürk hocam görüşünü merak ediyorum :D)

20211219_223140.png

20211219_203747.png

Gaza gelip K55 Pro XT klavyemi modifiye etmeye çalışsam yapamam değil mi 😁

Çok da zor değildir. Yaparsın sen.

Klavye çok güzel olmuş. Öyle güzel ki sevgilim olsa onu bu klavye ile aldatabilirim.

Deneyin hoş şeyler çıkar ortaya karbon kaplama gibi şeyler yapabilirsiniz :D

Bakalım, gaza gelirsem peki yok mu mekanik olmayan klavyeyi mekanik yapmam? :D

Bu da şimdi bi' iştahlandırdı beni.

@bkryldzi5 hocamdan özendim K568 kullanıyordum fakat ayakları tutmuyordu kayıyordu masadan + görünümü hoşuma gitmiyordu bende dedim ki niye eski klavyemle modifiye etmiyorum? K552 Rainbow K568 ise RGB'ydi bende K568'in PCB'sini söküp K552'ye taktım ve Switch'leri değiştim 2 saatimi aldı ama değdi sonuç görseldeki gibi: (not @FantastikTürk hocam görüşünü merak ediyorum :D)

Eki Görüntüle 1246618

Eki Görüntüle 1246616

Gerçekten güzel olmuş. Bende şu an Motospeed ck 98 alacağım sonra switchlerini(Kailh box white ) sökeceğim. 60 klavye alıp modifiye yapmayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1246618

Eki Görüntüle 1246616
Ne diyebilirim ki, çok güzel olmuş gerçekten. Elinizde bulunan 2 klavyeyi de değerlendirmişsiniz böylece. Keycaps'ler zaten şahane duruyor.
Kesinlikle tam RGB klavyeyi kıskanmış falan değilim 😅 Bana kırmızı mavi yeşil arasında dönen dandik RGB'li modeli geldi.
Param olsa ben de K553'ü değiştirmek istiyorum. Çok yay sesi yapıyor ya. Keşke K552 alsaydım diyorum.
Bir de mavi switch başa bela. Kahverengi istiyorum 🤣 Ama malum switch takımları pahalı. Varsa uygun ve güvenilir bir link bırakırsanız sevinirim. Ben de değişeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı