Redragon K552-R Kumara Rainbow 480 TL

Ürünü kullanmaktayım; aydınlatması hariç çok memnunum, arka kasasını rastgele bir malzemeyle doldurduktan sonra daha tok bir ses elde ettim. Switch ve keycapleri de değiştirmek için araştırmalar yapıyorum fakat bu ürünlerin neredeyse hepsi yurt dışı alışveriş sitelerinde satıldığı için astarı yüzünden pahalıya geliyor diyebilirim. Bu klavyeyi modlamakla uğraşacağıma Corsair K65 mini veya bütçe dostu GK61 almayı planlıyorum.

Hayır. Araştır bakalım neymiş.

Redragon Hint markasıdır. Gayet kaliteli ürünler üreten bir firma. Rampage ile karıştırmayın

Hayır mı :( Sen bir araştır bakalım Hint orijinal arkadaşını.

MSI DS4100 / RED Dragon KARURA2.

RED Dragon: Redragon Karura K502 USB Gaming Keyboard içinde Çevrim içi olarak Turkey Satın Alın. B00LSGKEC4

MSI: https://www.hepsiburada.com/msi-interceptor-ds4100-us-oyuncu-klavye-inglizce-pm-HB000004YJFX
Hayır. Araştır bakalım neymiş.

Redragon Hint markasıdır. Gayet kaliteli ürünler üreten bir firma. Rampage ile karıştırmayın
Bir sessizlik aldı seni hint sever arkadaşım ?

Son düzenleme:
Sıkıntı mı var kanka?

Fanboyluk yaptığım yok. Hatam olduysa da kusura bakma.

Yok güzel kardeşim seninle tabii bir sıkıntım yok ama bana kullandığın "Hayır. Araştır bakalım neymiş." ve " Rampage ile karıştırmayın" cümlen üzmüştü sadece. Fanboy değiliz tabii emin olmadığım sürece böyle bir yorum yapmazdım. Sonuç olarak bu markanın klon marka olduğunu fark ettiysen ne mutlu bana. İyi günler bro

Bu marka bir ara MSI'ın çakmaları üreten Çin işi marka değil mi? Alınmaz :(
Çakma mı üretiyor yoksa MSI için OEM iş mi yapıyor onu ayırt etmek zor hocam. Biliyorsunuzdur bazı büyük markalar alt yüklenicilere ürün ürettirip kendi markalarını basıp satabiliyorlar.
Bu ürünler de o şekilde olmuş olabilir.

Ayrıca bence bu ürün pahalı gibime geldi. Kaya gibi sağlam XPG Summoner Red switch sık sık indirime giriyor 599-699 gibi fiyatlara. Bu indirimleri takip etmekte fayda var.

Geri
Yukarı