Redragon K552 vs GamePower Warlock

Gamepower Warlock kullanıyorum, tuş hissiyatı 0 derecede, oyun oynarken arkadaşlarımı sürekli rahatsız ediyor Cherry MX olmayan mekanik klavyeye bulaşma ama redragon daha iyidir gamepower'a göre.

Arkadaşlar, bu iki klavye arasında kaldım. Bu konuyu sadece sizin yorumlarınızı gözden geçirmek için açtım; yorumlarınızı bekliyorum.
Şu anda Warlock kullanıyorum. Tıklama konusunda herhangi bir sıkıntısı yok ancak" z" tuşunun ışığı yanmıyor. Yaklaşık 6 ay oldu kullanalı. Bazen alttaki turuncu kısımın ışıkları sönüp yanıyor ama hemen geçiyor. Yani 2 hafta 1 oluyor bu sorun o yüzden pek sıkıntı değil bence. Onun dışında bilek desteği ise gayet başarılı. Space tuşuna basarken alttaki metal kısıma çarptığı için biraz sertlik oluyor ancak tuş gayet iyi çalışıyor. Numlock ışıkları biraz dipte olduğu için koltukta yatarken (daha doğrusu uzanarak video izlerken vs.) ışıklar görünmüyor. Lol için istiyorsan başka klavye bakmalısın ancak Cs:Go Pubg gibi oyunları oynamak istiyorsan Warlock'un red switchini öneririm. Blue switch daha çok yazı yazmak üzerine. Eğer yararım dokunduysa ne mutlu bana :).

Şu anda Warlock kullanıyorum. Tıklama konusunda herhangi bir sıkıntısı yok ancak" z" tuşunun ışığı yanmıyor. Yaklaşık 6 ay oldu kullanalı. Bazen alttaki turuncu kısımın ışıkları sönüm yanıyor ama hemen geçiyor. Yani 2 hafta 1 oluyor bu sorun o yüzden pek sıkıntı değil bence. Onun dışında bilek desteği ise gayet başarılı. Space tuşuna basarken alttaki metal kısıma çarptığı için biraz sertlik oluyor ancak tuş gayet iyi çalışıyor. Numlock ışıkları biraz dipte olduğu için koltukta yatarken (daha doğrusu uzanarak video izlerken vs.) ışıklar görünmüyor. Lol için istiyorsan başka klavye bakmalısın ancak Cs:Go Pubg gibi oyunları oynamak istiyorsan Warlock'un red switchini öneririm. Blue switch daha çok yazı yazmak üzerine. Eğer yararım dokunduysa ne mutlu bana :).
Blue switch yazı yazmak mı? Yapma, discord kullanırken miki kapatıp yazıyorum, illa gamepower alacaksa Red alsın en azından.

Blue switch yazı yazmak mı? Yapma, discord kullanırken miki kapatıp yazıyorum, illa gamepower alacaksa Red alsın en azından.
Aslında blue switch daha çok yazı yazma üstüne (ya da şu mekanik klavye sesini çıkarıp hava atmak üzerine ancak sesi çok fazla bu konuda haklısın). Bende red switch var ses konusunda fazla sıkıntı olmuyor ancak klavye çok fazla toz tutuyor ve temizlemeye korkuyorum bozarım diye. :D Tuşlar yukarıda olduğu için alt kısıma fazla toz kaçıyor. :(

Aslında blue switch daha çok yazı yazma üstüne (ya da şu mekanik klavye sesini çıkarıp hava atmak üzerine ancak sesi çok fazla bu konuda haklısın). Bende red switch var ses konusunda fazla sıkıntı olmuyor ancak klavye çok fazla toz tutuyor ve temizlemeye korkuyorum bozarım diye. :D Tuşlar yukarıda olduğu için alt kısıma fazla toz kaçıyor. :(
Hava üfleyici ile temizleyin sıkıntı çıkmaz.

Aman elektirik süpürgesini dayama :p en yüksek ayarda yaptım G harfini bulana kadar eziyetin beterini çektim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı