Çözüm Redragon K553 Usas Yazılım "Device is not detected!" Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam hortlatıyorum ama ben de k553 Usas alacağım qp bilişimden, klavye nasıl önerir misiniz? Türkler almamış fazla hep yabancıların kullandığı bir klavyeymiş.
Hocam ben de kullanıyorum 3 4 aydır. RGB tarafında çok beklentiniz olmasın. Ses istemiyorsanız zaten eleyin direkt. Ben sesini seviyorum sorun olmuyor. Malzeme kalitesi güzel cidden. Başka sorularınız varsa alabilirim.

Hocam ben de kullanıyorum 3 4 aydır. RGB tarafında çok beklentiniz olmasın. Ses istemiyorsanız zaten eleyin direkt. Ben sesini seviyorum sorun olmuyor. Malzeme kalitesi güzel cidden. Başka sorularınız varsa alabilirim.
Hocam mekanik isteyen sesine katlanır :D RGB'si güzel gibi aslında yabancılarda izlediğim videolara dayanarak söylüyorum ama fonksiyonel olarak baya çeşiti var galiba (zaten odada rgb led şerit var onun ışığından pek görmem)
Öneririm. Ben baya sevdim klavyeyi. Sesi fazla ama blue switch seviyorsanız sorun olmaz. Çok az bir çınlama sesi var ama sonuçta klavye 350 tl.
Sipariş verdim ama 24 mayısa gelcek taaaa! :(

Hocam mekanik isteyen sesine katlanır :D RGB'si güzel gibi aslında yabancılarda izlediğim videolara dayanarak söylüyorum ama fonksiyonel olarak baya çeşiti var galiba (zaten odada rgb led şerit var onun ışığından pek görmem)

Sipariş verdim ama 24 mayısa gelcek taaaa! :(
Hayırlı olsun hocam. 24 Mayıs iyiymiş. Aldığım koltuk 6 gündür kargoya verilmedi.

Hayırlı olsun hocam. 24 Mayıs iyiymiş. Aldığım koltuk 6 gündür kargoya verilmedi.
Hocam ürünü qp'den aldım 16:00'da almama rağmen kargoya verilmiş hemen, sağ olsunlar umarım kargo şirketi içinden geçmez ürünün :D Ben sandalye ve ofis ürünlerinde Masachi üstüne tanımam tavsiye ederim hızlı kargoyla gönderiyorlar kaliteli ürünleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı