Çözüm Redragon K553 Usas Yazılım "Device is not detected!" Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Redragon Usas K553 RGB model klavyeyi aldım. Redragonzone.com adresinde yazılımını indirmek için gittim ancak K553'e ait yazılımı indirdiğimde Setup dosyası yoktu yani kuramadım. Sadece "Skins" adlı bir dosya vardı. Redragon USA sitesinde ise K553 için yazılım yoktu. Bu yüzden Redragon Brasil ve Redragon Thailand sitelerinden K553 RGB için olan yazılımı indirip kurdum. Ancak yazılımı açmaya çalıştığımda "Device is not detected, the key settings can not be displayed!" hatası alıyorum. İngilizce biliyorum. Bu sayede sayesinde internette yabancı çözümleri araştırdım ancak hiçbiri işe yaramadı.

Yazılımı çalıştırabilmek için ne yapmam lazım?

--------------------------------------------Güncelleme------------------------------------------------

USAS K553-RGB ESPAÑOL - Redragon Latino America

Redragon'un Redragonzone.com, Redragon Brasil ve Redragon Thailand sitelerinden indirdiğim uygulamaların hepsi aynı hatayı verince bu sefer yukarıdaki linkte bulunan Redragon Latin sitesinden indirdim ve oradaki uygulama çalıştı.

Bir sıkıntı var o da Brezilya ve Tayland sitelerindeki uygulamalar İngilizce olmasına rağmen Latin sitesindeki uygulamanın dili İngilizce değil. Ancak merak etmeyin bu bir sorun değil çünkü uygulamanın büyük kısmı yine İngilizce yazılmış. İngilizce olmayan kısımlar da bilmeseniz bile kolayca anlayabileceğiniz türden :)

Bunu da çözüm olarak bırakayım. İki gündür denemediğim yol kalmamıştı. En son bu çalıştı.

Biraz araştırdım ve daha güncel ve düzgün çalışan bir driver buldum buraya bırakıyorum.
driver
bulduğum video
Türkçe Q klavyeler de "<>" tuşunun rengini değiştiremiyorsunuz.

Biraz araştırdım ve daha güncel ve düzgün çalışan bir driver buldum buraya bırakıyorum.
driver
bulduğum video
Türkçe Q klavyeler de "<>" tuşunun rengini değiştiremiyorsunuz.
Eve gidince deneyeceğim ama bir sorum var. K553te klavye üzerinden bu kadar fazla mod yapamıyoruz. Yazılım buna izin veriyor mu?

Eve gidince deneyeceğim ama bir sorum var. K553te klavye üzerinden bu kadar fazla mod yapamıyoruz. Yazılım buna izin veriyor mu?
Aynı modları klavye üzerinden de yapabiliyorsun. Custom modunun bile klavyede kısayolu var ama kullanım kılavuzunda yazmıyor. Fn+"(Tab tuşunun üstündeki). Ama uygulamadan ayarlamanı öneririm.

Aynı modları klavye üzerinden de yapabiliyorsun. Custom modunun bile klavyede kısayolu var ama kullanım kılavuzunda yazmıyor. Fn+"(Tab tuşunun üstündeki). Ama uygulamadan ayarlamanı öneririm.
Her tuşa ayrı renk atamayı biliyorum ama mesela dairesel olarak renk değiştirerek dönen mod klavyede yok. Söylemek istediğim videoda görünen bütün modları yapabiliyor muyuz?

Benim attığım program zaten bu? Daha dikkatli okuyalım lütfen.
Senin attığının güncel ve ingilizce versiyonu bu senin attığını da indirdim aynı değiller.
driver.png

Denedim ama yapamadım. Mümkünse video olarak atabilir misin?
Üzgünüm video atamam.

Geri
Yukarı