Redragon K565 r-1 rudra klavyesi için keycaps seti önerisi

Omerk_k

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050
İ5-11400H
16GB RAM
500 GB SSD + 1TB HDD
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba, Redragon K565 r-1 rudra klavyesi için keycaps seti arıyorum. Beyaz olmasını, leke tutmamasını istiyorum. İnternette puding beyaz keycaps setleri gördüm acaba onları alsam klavyeme taksam uyar mı? Öneri alabilir miyim?
İşin aslı ben blue Switch klavye yerine tok bir sesi olan klavye almak istiyorum ama aşırı pahalı yurt dışından alacak olsam Türkçe Q uygun bir klavye bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum. Sizce klavyemi 600-700'e satıp üstüne 400-500 ekleyip tok sesli beyaz uygun bir klavye mi almalıyım yoksa keycaps seti mi almalıyım?
Örnek olarak bir klavye linki bırakıyorum. Bu linkteki klavyenin beyaz ve brown Switch oluşu güzel ama NumLock kısmını kullanıyorum ama gerçekten numlocksuz güzel bir klavye önerisi olursa değerlendirebilirim ve Türkçe Q değil sizlerden önerileri bekliyorum. Uygun F/P olması önemli.
İstediğim özellikler:
Türkçe Q
Beyaz temalı.
Hotswap olursa güzel olur olmasa da olur diğer isteklerimi karşılıyorsa tabii.
Tok sesli bir Switch'e sahip olması ( Switch'lerden çok anlamam şu an blue kullanıyorum blue seviyorum fakat tok ses daha çok hoşuma gidiyor gecikmesi az olan sesi gerçekten tok kulağa hoş gelen bir klavye istiyorum )
Amazon.com.tr

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Senin yerinde olsam yeni klavye alırdım. Bu klavyeyi modifiye etmek gereksiz para.

Bu bütçede pek tok sesli klavye bulamazsın. 2.000 TL'lere çıkman gerek fakat attığım AK873'te kaliteli bir klavye.

Sesi pek güzel durmuyor üstelik TR Q değil maalesef ama duruşunu vs beğendim.

Peki sadece beyaz pudding keycaps önerir misin?

Konuyu tekrar hortlatıyorum sizce bu klavyeyi alınır mı?
Hotswap, RGB, beyaz, red Switch, Type-C bir tık küçük bu özelliklere göre bu fiyat iyi gibi düşündüm özellikle duruşu aydınlatması renk dizaynı çok hoşuma gitti ama switchlerinden çok anlamam bütçem 1800 TL NumLock kısmının olması benim için şart beyaz temaya sahip bir Setup'ım var mouse mouse pad masa vs beyazdır LED ışıklarım mavidir.

Konuyu tekrar hortlatıyorum sizce bu klavyeyi alınır mı?
Hotswap, RGB, beyaz, red Switch, Type-C bir tık küçük bu özelliklere göre bu fiyat iyi gibi düşündüm özellikle duruşu aydınlatması renk dizaynı çok hoşuma gitti ama switchlerinden çok anlamam bütçem 1800 TL NumLock kısmının olması benim için şart beyaz temaya sahip bir Setup'ım var mouse mouse pad masa vs beyazdır LED ışıklarım mavidir.

Alınmaz. Gamepower, Gametech, Gamenote, Rampage gibi markalardan uzak durun. Hepsi de fiyatına değemeyecek klavye. Bütçe artarsa AK992 al. Elektronik: Ajazz AK992 GASKET Hotswap Mekanik Klavye Gri vergi dahil 2.240 TL!

Yeni konular

Geri
Yukarı