Redragon K568 çoklu red switch önerisi

Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim ama o konulardan çok geçtim 2 3 aydır yeni klavye mi alsam Switch mi değiştirsem satsam mı ne yapsam diye düşünüyorum ilana koydum çok makul bir fiyata alan yok dedim bende Switch değiştireyim. Maliyet konusunda herhangi bir sıkıntı olmaz ama Cherry MX bir Switch alrsam uyumlu olmaz diye korkuyorum bende şu an 2 pinli Outemu kullanıyor Cherry nasıldır bilemem. Başka bir seçenek olarak internetten yine Outemu mu alsam diye de düşündüm iyi bir Outemu denk gelir yay sesinden kurtulurum diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam linkteki de Redragon'ın başka bir klavyesi bu da hot swappable yani Switch'ler değiştirebiliyor ve Cherry MX Switch'ler oturmuyor yani hot swappable olması kesin uyucak diye bir şey demiyor ancak pin sayısından yana bir sıkıntı çıkmaz. Ama kasadan kaynaklı oturmama ihtimali olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam linkteki de Redragon'ın başka bir klavyesi bu da hot swappable yani Switch'ler değiştirebiliyor ve Cherry MX Switch'ler oturmuyor yani hot swappable olması kesin uyucak diye bir şey demiyor ancak pin sayısından yana bir sıkıntı çıkmaz. Ama kasadan kaynaklı oturmama ihtimali olabilir.

Ahh hocam ahh benim bendeki K568'i satıp almak istediğim klavye buydu K552 kumara. Konuya dönersek evet Cherry MX uyumlu değil. İnternette 6'lı Outemu Switch'ler satılıyor onlardan mı alsam acaba hatta brown alırım farklılık olur :D
Ama açıkçası benim gönlüm klavyenin satılmasından yanaydı satıp K552'ye geçecektim çok makul bir fiyat yazmama rağmen alıcı bulamadım maalesef.

Yalnız yuvalar uyuyor mu? Eskiden biliyordum da unuttum. Sanırım Outemu ile Cherry'nin yuvaları uymuyor. @Xeonayp
Cherry ile Outemu uymaz. Birisi Kailh Style (Outemu), diğeri ise Mx Style.

Ahh hocam ahh benim bendeki K568'i satıp almak istediğim klavye buydu K552 kumara. Konuya dönersek evet Cherry MX uyumlu değil. İnternette 6'lı Outemu Switch'ler satılıyor onlardan mı alsam acaba hatta brown alırım farklılık olur :D
Ama açıkçası benim gönlüm klavyenin satılmasından yanaydı satıp K552'ye geçecektim çok makul bir fiyat yazmama rağmen alıcı bulamadım maalesef.
Akko alın bence Aliexpress´ten.

Yeni konular

Geri
Yukarı