Redragon K568 Dark Avenger klavyede yay sesini giderme

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Redragon K568 Dark Avenger Red Switch kullanıyorum 2 haftadır. Bütün tuşlarından yay sesi geliyor sanırsın Blue Switch kullanıyorum özellikle red Switch aldım daha sessiz olsun diye ben bununla nasıl başa çıkacağım? Yağ vs önerenler oluyor sesten tamamen kurtulunuyor deniyor siz ne önerirsiniz?

Ürün:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam genelde 1 hafta içerisinde geçer bu ses. Yağ deneyebilirsiniz düzelmezse iade etmeyi düşünebilirsiniz mümkünse.

Hocam genelde 1 hafta içerisinde geçer bu ses. Yağ deneyebilirsiniz düzelmezse iade etmeyi düşünebilirsiniz mümkünse.

Maalesef 2 hafta oldu herhangi bir azalma yok çatur çutur yay sesi geliyor hele bazılarından daha iğrenç bir ses geliyor. İade edersem tekrar alamam indirimdeyken kapmıştım şimdi 1K küsur bir fiyatı var yağ denemeyi düşünüyorum ama korkuyorum ürün daha çok taze. Yağ öneriniz varsa nelerdir? Acaba nasıl yapacağım?

WD40 önermiştim. Ancak önerilmediğini okudum birkaç yerde. Alternatif de bulamadım. (mesaj düzeltme içermektedir)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda yay sesi fazla gelmemiş ama cidden aşırı geliyor benim tarafıma dikkatli dinlendiğinde her tuşta olduğunu farkedeceksiniz.

Sıfır ve yepyeni bir ürün için garantiyle uğraşmak istemiyorum maalesef
Sıfır ve yepyeni bir ürünü bilmediğin bir müdahale ile mahvetme ihtimalinden iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı